Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkára érdemes vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkára érdemes vinni valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jobban még csak SMS-ezgetünk, (illetve futolag 2szer találkoztam vele, pozitivak a visszajelzései), díjazná ha úgymond első komolyabb találkozásra vinnék neki egy tábla csokit, egy kis piros masnival a sarkába? Vagy inkább tartogasam későbbre a csokimat? Még gondoltam virágra is de nehéz kapni most így ünnepek alatt, illetve azt se tudom vigyek e neki valamit magamon kivül? ! Korai lenne még vinni valamit? Illetve azt se tudom szereti e a csokit, és milyen virágot szeret!
2008. okt. 23. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vinni szeretnél neki akkor inkább vörös rózsát vinnék neki de csak 1-et.Szerintem minden lány örül ha virágot kap.
2008. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem minden lány örül a virágnak. Mondjuk én nem, mert sajnálom a virágot, hogy miattam tönkre fog menni, mármint elszárad, de lehet, hogy másoknak ez meg sem fordul a fejében.

Nekem jobban esne első randikor vagy találkozáskor, ha nem kapnék semmi ajándékot sem. Nem kell tudtára adni már az első alkalomkor a lánynak, hogy nagyon tetszik neked, legyél számára egy kicsit kihivás.

De azért nagyon aranyos, hogy valaki még ilyenre is gondol. Szerintem várj még egy kicsit az ajándékkal, báris ez az én véleményem.

2008. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem író hölgynek, első alkalommal a személyiségeddel kápráztasd el, a másodikra már jöhet a csoki. Virágot meg csak akkor, ha pozitív visszajelzéseket kapsz. Sok sikert!:)
2008. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az biztos , hogy nagyon aranyos töled , hogy ilyesmin gondolkotsz..nem is gondolnám h a fiúk fejébe ez még megfordul! Szerintem ne vigyál neki semmit inkább hívd meg egy italra. Nehogy azt gondolja , hogy túl rámesnős vagy !
2008. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szerintem vihetnel neki vmt...de csak semmi nyalas izet... pl a voros rozsa sztem nagyon mu. inkabb vm aranyosabb viragot. en egyszer egy sractol egy szal ibolyat kaptam, amit o szedett...elegge elerzekenyultem :D

sztem viheted a csokidat is.. igy legalabb tudni fogja, hogy tenyleg erdekled.

2008. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vihetsz virágot, de nem feltétlenül vörös rózsát...kicsit sablonos. De vihetsz bármi egyszálasat, a virágos tuti segítségedre lesz, ha előadod a helyzetet!

Vagy ha feltétlenül rózsa, akkor fehéret vagy sárgát...én legalábbis ilyesmit szoktam az első randira.

A csokit szerintem hagyd, de ha viszed, akkor sem lesz semmi, nagyon nem lőhetsz mellé. Én a helyedben ugyanazzal a lendülettel elvinném egy cukrászdába és teletömném sütivel. Én legalábbis ezt teszem a napokban, virággal egyetemben. Ha már sokat beszéltetek sms-ben akkor az alap dolgokra már ráérezhettél, hogy kb. milyen hozzáállása lehet az ilyesmihez! És azt se feledd, hogyha ő is szimpatizál veled, akkor szinte teljesen nyert ügyed van, "mindegy" mit csinálsz, mit viszel, csak menj és találkozzatok végre rendesen! Ő is biztos kíváncsi és valószínűleg ugyanúgy parázik mint te. Csak ő azon agyal, (majd) hogy mit vegyen fel, meg egyéb csajos dolgok...:)

2008. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40/ffi.: Gyufásdobozba tégy egy óvszert,meg egy kalcium pezsgőtablettát.Ragaszd le rendesen,majd csomagold be szépen,és alkoholos filccel írdd rá,hogy Kalcium tabletta,darázs és méh csípés esetére.Mikor átadod,kérd meg,hogy ez legyen nála mindig,mert soha nem tudhatja,hogy mikor csípi meg egy,és ez még akár életet is menthet.(A másik is ami a dobozban van!)Namármost,ha két hét múlva megcsípi egy dongó,hát akkor kiderül a turpisság,és rájön,hogy te egy belevaló srác vagy.De ha egy vasárnap hajnalon,mikor már a ruhát tépítek egymásról,és a csaj beparázik a nem kivánt terhességtől,nyugodtan mondhatod neki,hogy jó arra a kalcium tabletta is!!!
2008. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat;
2008. okt. 24. 10:04
 9/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó tetszik:)

És ha kibontsa idő előtt?

2008. okt. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!