Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác! De a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác! De a barátnőmnek is! Most mit tegyek? A fiú fiatalabb nálam két évvel!

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy tetszik egy srác(én nyolcadikos vagyok ő pedig csak 6)az nagyon gáz?bár többnek néz ki....:D

Nagyon kedves,meg aranyos....csak hát az a baj hogy a barátnőmnek is tetszik:(

Mivel ez a srác mindig busszal megy haza..ezért most mi is (néha)

tegnap a buszon,szemeztünk...meg minden!de nem tudom hogy mit csináljak (össze szeretnék vele haverkodni...de nem tudom hogy hogyan:S) kérlek segítsetek!de ne írjatok hülyeséget!

Köszii


2008. okt. 23. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

én egy pici segítséget tudok adni xD

sztem az ismerkedésre az MSN a legjobb :) ha nincs neki akkor :S próbáljatok SMSezni :D

2008. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem meg a valóságban jobb ismerkedni. de készülj föl, h halálra fognak cikizni, ha egy 2 évvel fiatalabb srácért fogtok versenyezni :)
2008. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

khm...khm... most egy 12 eves "pasirol" van szo...oket csak a haverok amulatba ejtese erdekli, es ugyebar van-e annal jobb modszer, mit egy vagy ket 14 eves lany versengese. Valojaban persze meg csak otthon ulnenek a tv elott es mas meg nem is erdekli oket.

Szerintem bird ki ezt a fel evet, esetleg szemezgetesekkel, de ne pazarold ra az idodet, aztan johet a kozepiskola :D

2008. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk 8 meg 6 egy kicsit izéé de azért ha tetszik meg többnek néz ki akkor no problem..de az már gáz , hogy a barátnődnek is tetszik! De elöször is tudjátok meg msn címét vagy tel számját vagy ilyesmi atzán lehet veszekedni kié legyen:)
2008. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2008. okt. 23. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyíregyházi vagy?

Köhöm. Amanda?(:

2009. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem :) amúgy egész jol végződött a dolog:D nagyon sokat beszéltünk msnen :P és én jöttem be neki,nem a barátnőm:) de végül nem jártunk :D

és mostmár ő 8os én meg 10. éss nagyon bunko lett..szoval nem bántam meg hogy nem jártunk :D

2011. jan. 27. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Van azóta barátod?:)
2011. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát most éppen nincs. :) most szakítottam vele nemrég.
2011. febr. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!