Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztunk, de nem lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztunk, de nem lett folytatás, like-oltam egy képét, majd tiltott. Miért csinál ilyet egy lány?

Figyelt kérdés
Két hónapja randiztunk, jól ment alapvetően, azt mondta szimpi vagyok. De később megírta, hogy visszamegy az ex-éhez. Aranyos voltam neki, de őrá gondolt végig. Most raktam egy képére like-ot, erre letiltott. Ezt miért csinálhatta?
2017. nov. 6. 21:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
10: legalább egy kacsintást rakjál a végére, hogy ez irónia. Manapság nem lehet tudni. "Erőszakoskodott velem az az aljas xy a kocsijában, szörnyű volt. Mikor másodszor ültem be a kocsijába, akkor is erőszakoskodott, az is szörnyű volt."
2017. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem teged akar. Mit lehet ezen nem erteni?
2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A legrosszabb ***** válasza:
60%
Teljesen normális viselkedés a nőktől. Mit vagy ezen meglepődve?
2017. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Örülj, hogy nem jelent fel szexuális zaklatásért! Mit lajkolgatod össze vissza? Még az exe féltékeny lesz!
2017. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

Mert egy hülye pcsa, erre nem lehet mást mondani. Egy zaklatót lenne indokolt letiltani, nem egy faszbúk lájkolót.


Vagy olyan primitív közegben él, ahol az már flörtölés ha lájkolod a képét és a fiúja megveri miatta.


Egyszer megszivatott, amikor úgy randizott veled, hogy nem zárta le az exét. Most megszivatott hogy letiltott, mert ez azért csak bántja az embert. Remélem harmadszor nem mész házhoz a pofonért egy buta pcsához.

2017. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Eljön majd az a nap is, amikor pofán vág egy nő, ha előre engeded a kasszánál. 😑
2017. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell lájkolgatni? NEm volt világos, hogy nem akar tőled SEMMIT?!


Egyébként is, én olyannal, aki rohan vssza az exéhez nem is kezdenék semmi komolyabbat, mert éretlen bármiféle kapcsolatra.

2017. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

17: te csak olyasmit lájkolsz amit olyan nő rak ki akit meg akarsz dugni? Elég sekélyes gondolkodás.


Ami éppen elém kerül és tetszik az lájkolom. Beleértve exeket is, meg olyanokat is, akikkel egy-két randi volt. És viszont, nem figyelem ki lájkol, meg ki nem, de nem érzem, hogy ez tabu lenne sok embernek. És biztos nem gondolom egy lájkból, hogy kapcsolatot akar tőlem az, aki mondjuk egyáltalán nem akart még fél éve. Ha valakit jobban érdeklek, akkor az elkezd velem csetelni. De még az sem azt jelenti, hogy kapcsolatot akar! Vagy megmondja kereken, vagy nyilvánvaló a beszélgetésből hogy többet, és én elhívom randira. Aminél még mindig azt mondhatja, hogy nem, félreértettem. Nem sértődik meg ezen normális ember, főleg nem tiltogat, ez már az óvodás szint.

2017. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én is most tiltottam le egy vén .....-t Mondtam neki, hogy keressen egy 70 éves nőt, de ő okoskodott, hogy a kor nem számít.

Szóval hasonló érzések lehettek nálad is a nőben..

2017. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!