Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mit csinálnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit csinálnátok ha az első randin számotokra nagyon nem vonzó férfi megcsókolna?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy internetről találkoztam számomra nem vonzó pasival, volt fent róla vagy 5 kép, de élőben totál máshogy nézett ki. Szóval van ilyen...nem engedném, hogy megcsókoljon, de első randin számomra vonzó pasi esetében sem szeretem a kapkodást, ha legalább 5-6 órás a randi, akkor már lehet.
2017. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11:


Helyes, legalább engeded.


Szerintem is kell legalább egy 3-4-5 órás első randi, hogy legyen csók.

2017. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1. Alapvetően nem randizok olyanokkal, akik számomra nem vonzók.

2. Ha mégis randin derülne ki a turpisság, és hogy nem vonzó számomra, akkor sem fordulna ilyen elő, mert első randin még számomra vonzó férfinak sem engedem, hogy megcsókoljon.

2017. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Így utólag nagyon gáz, de velem megtörtént ilyen és nem is értem miért XD

Skypoltunk és ott kedves meg jófej külföldi srác volt, tetszett is, gondoltam adok neki egy esélyt, de élőben viszont nagyon nem jött be, iszonyúan nyomult, és az egész ember nem vonzott. Már hamar leszögeztem, hogy nekem nem jön be, nem áltattam, úgy tűnt érti és mint társaság még beszélgettünk, de nem adta fel. Aztán nagyon rám nyomult kicsit be is paráztam. "Csak egy csókot adjak" ... Kapott, máig nem értem miért adtam neki, kicsit azt éreztem jobb ha kap, mert még baj lesz. Borzasztó volt, pedig nem volt több egy másodpercnél. Leléptem, ahogy tudtam. 19 voltam

2017. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzó, nem tudna megcsókolni. (csak ha megerőszakolna)
2017. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy első randin még olyan emberrel sem kerülnék csókközeli helyzetbe, aki az este folyamán tényleg megtetszett. Ha meg odahajol, akkor elfordulok.
2017. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

7-es, voltam olan randin, hogy a csávó helyes volt (szoszo), de olyan nyomulós, ha nem kávézóban találkozunk, berángat az első bokorba és megerőszakol.


Ennyit erről, hogy megismered. Innentől kezdve pedig lehet akármilyen helyes, ha nem tiszteli a kérésemet, hogy NE fogdosson.


Egyébként ugyanő megpróbált lesmárolni randi végén (nem vágta le, hogy cseppet sem szimpatikus, sőt), simán elléptem tőle.

De ha erőszakkal magához húz, akkor betöröm az orrát önvédelemből.


28n

2017. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!