Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Metált/rockot hallgató hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metált/rockot hallgató hölgyekkel szívesen randiznátok? Külsején is látszik a zenei ízlése. Ha egyébként rendben van más téren, mennyire lenne kizáró ok a stílus? (minden korosztálytól kérdezem)

Figyelt kérdés

Kb. ilyesmit kell elképzelni.

[link]

s3cdn-lookbooknu.netdna-ssl.com/files/looks/medium/2014/03/25/3648623_IMG_5173___2.jpg?1395746102


2017. okt. 20. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
* data.whicdn.com/images/108051526/original.jpg
2017. okt. 20. 22:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazi metál/rock (nem a hooligans meg hasonló szarságok) az pozitívum, az öltözködés viszont kicsit túlzás. Rajtam sem látszik hogy mit hallgatok szívesen, és azt sem szeretem ha valaki nagyon tudtára akarja adni mindenkinek. De majd később "kinövöd".

28F

2017. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Rock örök és elpusztíthatatlan :D

Én a magam részéről igen. Amíg nincs szögekkel, és 62 piercinggel kiverve az arca, egyáltalán nem zavar, hogy mit hallgat, és hogyan öltözködik. A metállal elvagyok, a rock pedig kifejezetten pozitívum, mert én is szeretem. És így talán nem a huszonéves playback huszárok koncertjeire kellene mennem egy lánnyal.

2017. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyreszuk igénytelen
2017. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Nekem ez általában kifejezetten pozitív inkább,mintsem fordítva.

Én is leginkább rockot,meg alterebb zenéket hallgatok,meg egy két metált,de rajtam nem látszik.

2017. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyen nőket. Van bennük energia, szenvedély.
2017. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
Pont a napokban segítettem egy rocker lánynak aki el volt tévedve és azt vettem észre hogy bejön nekem bár nem az a full rocker volt aki igénytelen hanem csinosabb szép sminkje volt hasonlított az első képen lévő lányra kis bőrdzseki és bőrgatyesz volt rajta simán ismerkedtem volna vele ha kicsit közvetlenebb .
2017. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én leginkább alternatív zenét hallgatok, de a metált és a rockot is nagyon szeretem, egészen kiskorom óta. Úgy vettem észre, hogy a férfiaknak csak egy nagyok kevés részének tetszik ez a stílus. (sajnos) Koncerteken több sikerrel lehet járni, de így a hétköznapi életben ritka, hacsak nem valamilyen nagyvárosban laksz.

Az egyik leghosszabb kapcsolatom egy rock koncertnek volt köszönhető. Úgyhogy teljesen megéri koncertekre járni! :D


19L

2017. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!