Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha komoly szándékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha komoly szándékkal közeledtek egy nőhöz, az meg azt mondja, hogy csak laza kapcsolatot tud veletek elképzelni, akkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

Visszautasításnak vettétek, hogy nem vagytok elég jók?

Vagy, h na ez a nő is egy rbanc?


Nem azokat kérdem, akik amúgy is szextárgynak akarták a nőt induláskor is.


2017. okt. 19. 21:44
 1/7 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Valószínűleg rosszul esne, ha komoly kapcsolatot szeretnék akkor feltehetőleg már vannak kialakult érzelmeim felé, így nem mennék bele egy olyan kapcsolatba ahol nem hűséges hozzám az adott lány. Gondolom ezt jelenti a laza kapcsolat.
2017. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Hasonlót, mint amit az #1-es írt. Annyi különbséggel, hogy én egyszer, s utoljára azért jó alaposan kikefélném a csajból a lelkét.
2017. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt nem lehet ennyire egyértelműen kijelenteni, hogy "csak" laza kapcsolatot tud elképzelni. És ha szerelmessé teszem? Én belemennék, mert erre gyakorlatilag ezzel a kijelentésével, ha kimondatlanul is, de esélyt adott és én nyilván élek vele. Akkor lenne igazán baj, ha kikosaraz, de én a laza kapcsolatos szándékát lelkesítő dolognak élném meg. Kaptam egy alapot, az én dolgom, hogy felhúzzam a házat :D
2017. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elég nehéz ezt elképzelni,mert eddig mindig az volt,hogy én csak dugni akartam,meg elmenni együtt ide oda.

aztán ott aludt,heti 1x,majd többször és egy év múlva azt vettem észre,hogy ott lakik.

és mindig ez volt.

szóval így belegondolva nem tudom elképzelni a te szitudat.

2017. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:

Azt hogy ez a nő is egy libanc !

És sajnos 100% vagyok benne hogy ezt fent is tarthattam volna az utolsó kapcsolatomban mármint a lazát de nem köszi laszodjon meg mástól majd rájön 😊 !

2017. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan tudok váltani. Elég könnyen veszem az elutasítást is, ha nem valami kitalált hülye indokkal építenek le, hanem őszintén. Simán tudok jó viszonyban maradni azzal aki így csinál. Ez esetben ehhez minden adott, a nő nem hazudozik, sőt egy sima elutasításhoz képest még többre is értékel, úgyhogy simán benne lennék. Nem is jutna eszembe utána, hogy lehetne több is köztünk, ha csak neki nem.
2017. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy szerencsés a másik, mert így lehetősége lesz látni. S ha egyszer meglát valaki, még ha nem is szerelemmel, de szeretni fog.

Nem érezném, venném másnak, mint ami.

Elég rossz kérdéseket raktál fel, mintha minden ember szellemi fogyatékos lenne.

2017. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!