Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire akarhat komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akarhat komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Első találkozásunkat tervezzük és a lány már látatlanul megírta nekem hogy szexet is akar.Más városban lakunk.
2017. jún. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak azt jelenti, hogy ki van éhezve, érthető, hiszen jó ideje nincs kiegyensúlyozott szexuális élete.

Ettől függetlenül még akarhat komoly kapcsolatot, csak az ágyban nyújtott teljesítményeddel is tisztában lesz.


Ha nem akarsz skalp lenni megmondhatod neki, hogy nem fogsz lefeküdni vele, ez a legbiztosabb.

De szerintem nyugodtan menj bele... maximum egy futó kaland lesz.


A személyes tapasztalatom az ilyen lányokkal kapcsolatban, akik tálcán kínálják magukat, hogyha nem is futó kalandok, akkoris nagyon nehéz megfelelni nekik, mert sokszor ők sem tudják, hogy mit akarnak. De lehet hogy csak én nem tudom őket megfelelően kezelni. Az se véletlen, hogy neked is megfordult a fejedben.

2017. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akar?

Na, na, az nem úgy megy. Várja ki a sorát, nem ám téged itt valami hímringyónak néz, nem igaz, lányok?

2017. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a fajta lány, akinek sok randi kell, hogy szexig eljusson, de ezt sosem közöltem előre senkivel, mert ezzel kb. pont azt közölném, hogy csak ennyit akarok. De az is lehet, hogy csak nagyon bizonytalan magában és azt hiszi, ez az egyetlen módja, hogy megfogjon egy férfit.
2017. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy pitsákkal akarsz komoly kapcsolatot?
2017. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged zavar az általában (nem miatta) az, hogy első randin már ennyire közel kerültök egymáshoz. Meg szeretnéd jobban ismerni. Nézd meg, hogy mit válaszol erre.
2017. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!