Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha van 1 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van 1 lány aki szimpatikus nekem, de a barátnői akár simán keresztbe tehetnek azzal, hogy lebeszélik őt a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés

Olvassátok el, mert ettől rövidebben nem tudom leírni, érdekes!

Április végén - május legelején megismertem egy kolis lányt, aki abban a városban kolis, amiben én lakom. Felvettem msnen, dumáltunk 3-4 napig, megkérdeztem, hogy szeretne-e találkozni, és olyan indokokkal mondott nemet, hogy a barátnőinek él, nem akar kapcsolatot, és nem akar ismerkedni "úgy" (talizással). Kb. 3 hétig hanyagoltam a csajt, meg dolgom is volt, majd csak úgy ráírtam, hogy mizujs, haragszol-e, stb, és ő maga igérte meg, hogy jövő héten egyik nap talizhatunk. Minden jó volt, láttam is rajta, hogy jó kedve volt, sétálgattunk a töltésen, majd olyan 3/4 óra múlva visszakisértem a koliba és megköszöntem a délutánt, és mondtam hogy remélem lesz folytatás. Innentől indultak a gondok.

Anno amint már irtam, nem akart még találkozni se, annak ellenére, hogy csomót ismerkedtünk, stb., aztán hirtelen nagyon érdekes lettem neki. Bejelölt myvipen, elkérte a telszámom, sms-t irt randi előtt 1 nappal, csomószor ő írt rám msn-en, és még félig egy esti városi sétát is ledumáltunk. A tali után minden happy volt. Aztán este szokásosan bicajoztam a városban és a barátnőivel láttam ugyanott a töltésen. Itt rossz érzés fogott el. Kérdeztem hogy fél óra mulva esetleg ráérsz? - mondta hogy most nem, barátnőivel marad és utána mennek koliba vissza. Ekkor támadt egy elméletem az egész dologról: mi van, ha a barátnői (a 2 szobatársa) dumálták rá hogy talizzunk meg mit veszithet, majd utána direkt ellenem hangolták (irigységből, hogy nehogymár fiúja legyen, nekik meg nem, vagy csak úgy mert nem voltam netán nekik szimpatikus) és a " most nem " magyarul azt jelentette hogy nem érdeklem és pont? A másik furcsa dolog, hogy mikor 1 percig ott maradtam, a 2 csajt egyáltalán nem érdekeltem, nem is kérdeztek semmit. Úgy érzem, hogy ez a lány nagyon hallgat a barátnőire, és olyan, mintha ők szabnák meg, kivel találkozhat vagy kivel járhat, kivel nem :S, teledumálják a fejét ketten hogy fú de szar pasi, aztán nem kell neki 2x mondani. Úgy döntöttem ezután, hogy nem keresem a csajt, se semmi, ha érdeklem, akkor ott a telszámom, itt az msn üzenethagyásra aztán hajrá, hülyét nem csinálok magamból.


2010. máj. 28. 13:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy mikor visszakisértem délután a koliba, meg mertem kérdezni, hogy ha van kedve, este 7 órakor szívesen találkoznék vele ugyanitt. Szólni nem szólt, viszont nekem kedvem volt bicajozni, így futottam beléjük, mert tudattalanul arra is elmentem.
2010. máj. 28. 13:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a csajok ilyenek.nekem sincs bnőm,anyám a legjobb bnőm és fiúkkal barátkozom.nekem 3,5éve van barátom. 8fős lánycsapatba voltunk,mikor összejöttem a barátommal,valóban többet voltam vele,de nm hanyagoltam a bnőimet sem.próbáltak lebeszélni h jajj sunya meg van 2szem patanása fuj stb.aztán nagyon csunyán ellenem fordultak,mindenhogy mindenkit próbáltak ellenem forditani de nem jött össze. a motóójuk az volt h pasik jönnek mennk,barinő meg örök..pfff nah ezmost forditva van!lehordak mindennek,kibeszéltek,engem nem tudtak irányítani az ilyen kis szégyen rib@ncok...persze ők pasiztak ugy h volt egy kapcsolatuk,természetesen sz@rtak a fiújuk fejére.Nah nekem meg ne mondgya meg snki kivel járja,más kedvéért nem fogom se megcsalni se kidobni őt.Ha nem igy gondolkodik az a lány,akkor felejtsd el az ilyen kis bfolyásolható csitriszintű csajokat,bújjon csak a bnői seggébe...pff de utálom az ilyet.nehogy már pár csaj szabja meg majd azt is mikor szexelhet 1pasival?? wááá szégyen..

21L

2010. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tom h akk mi a kérdés

eldöntötted h nem foglalkozol vele mert lehet h a csaj 1 droid akit a barátnői távirányítóval irányítanak amit sztm hlyesen is tettél

de most mit kéne mondanom? :D

de fogalmazásból 5ös...

2010. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló megértette a kérdést, jó a hozzászólása, fel is pontozom mindjárt, de főleg lányok írjanak, persze fiúk észjárását is várom.

Én 20, ő amúgy 16 bőven elmúlt.

2010. máj. 28. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Adok egy tippet: Beszélj vele :D Erről..
2010. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem az a véleményem erről, hogy ha ennyire befolyásolható ez a lány, még nem olyan érett, hogy normálisan működjön köztetek valami ha vannak ilyen barátnői, ha nincsenek.

Mindenesetre szerintem most hagyd annyiban a dolgot, és járj nyitott szemmel, mert vannak még lányok rajta kívül, és keress olyat, akinek nem számít mások véleménye, (amit lehet h csak irigységből mondanak)csak az, hogy Te vagy neki!!

Üdv.

2010. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ez a helyzet akkor könnyen befolyásolható a kiscsaj

mondjuk alapbol nem egy fiatal lánnyal kellene kezdened a komolykapcsolatok kialakitását..

az én meglátásom szerint ezek a fiatalok olyanok mint a gondolot(szeszélyesek)

ha komolyan érdekelted keresni fog..ha nem akkor tényleg a barátnöi vezérlik..

szerintem

21/L

2010. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem keres. Hát, meg is érdemli hogy ne vegye észre, hogy mi megy körülötte... :) Nem tudom sajnálni.
2010. máj. 30. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szeret téged, szimpi vagy neki akkor tesz a barátnői véleményére.

Ha meg rájuk hallgat, akkor keress olyat aki hozzád való.

Ha befolyásolható valaki, abból normális kapcsolat nem lesz.


Én is voltam hasonló cipőben csak ott az anyós "kavart" be hazugságokkal, de ezt enm részletezem, mert az nem ide tartozik.


Azért sok sikert.

2010. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Új hírek


Tegnap kb. 1 órát msneztem ezzel a csajjal. A barátnős bekavarás kilőve. Finoman körülírtam neki, hogy megfordult a fejemben ez a variáció is, miszerint megvezetik őt, de nyugodtan leirta, hogy nem mondott nekik rólam semmit, máskor sem szokott minden kisebb talit megosztani velük. Azt mondta, hogy amikor nagyon kiváncsi volt rám, akkor valóban érdekeltem, a randink szerinte jól sikerült, jól érezte magát, kellemes délutáni idő is volt, de azzal magyarázta az egész véleményfordulatot hogy "most mégsem akar kapcsolatot" illetve "nem tudja az érzéseit megváltoztatni" ha a véleményét még meg is. Semmi baja velem, és ő kitalálta magának hogy max haveri színten... már bocs, de múlthéten még azzal fűzött, hogy ha tényleg rendes vagyok, lehet esélyem meg ha járnánk, hogy és hol talizzunk a nyáron. Aztán egy jól sikerült tali után nem akar semmit. Szeretem a csípős kínai menüt is, de ezt már nem veszi be a gyomrom :)

Mondtam neki hogy "fogod még bánni, hogy nemet mondtál :)" és elköszöntem tőle. Higgyjétek el, még arra is rákérdeztem, hogy ha talizgatnánk, nem lenne e jobb idővel, de nem :)

2010. máj. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!