Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Facebookon történő randira hívásról?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel pár hónapja ismerkedtem meg, azóta csak nagyon ritkán találkozunk. Facebookon ismerősök vagyunk, szóval csak egy üzenetbe kerülne, de nem tudom mennyire gáz a facebookot felhasználni randi kérésre. Vélemények?
2017. szept. 27. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs abba semmi ciki
2017. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gaz. Foleg ha nem talalkoztok szemelyesen tul gyakran.
2017. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs lehetőség személyesen elhívni, akkor nyugodtan hívd el fb-on, egyáltalán nem ciki.
2017. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Én Facebookon már millió férjes nőre írtam rá, működik ;)
2017. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

26 evesen kaptam egy üzenetet egy dögös csajszitol, aki bejelölt, de en mar nem is emlekeztem ra.


Ram irt, hogyletem felöl erdeklödve. Ha nem lattam volna, hogy van egy csomo közös ismerösünk, azt hittem volna, kamu profil. Keves, de nagyon komoly kep. Szöke, kekszemü, orosz modellekre jellemzö arcvonasok es test. Persze magas vegzettseg, menö munkahely stb. Szoval pont az a tipus, aki rair egy random sracra, hogy: "Szia, hogy vagy?" Valaszoltam, hogy összefoglalva nagyjabol jol, de ha kalandos biomra kivancsi, azt meg nem kezdtem el megirni, de szivesen meselek neki par reszletet elöben, ha raer. Raert! 7 eve boldogan vagyunk együtt. Ha megis nemet mondott volna, mi törtent volna? Ugyanaz, mintha meg sem kerdeznem...

2017. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én várnék, amíg újból nem talizunk személyesen, és utána hívnám el.

De semmi esetre sem ciki !

2017. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt.
2017. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!