Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randira mernétek hívni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randira mernétek hívni a nőgyógyászotokat?

Figyelt kérdés

Egyrészt tudom, hogy totál etikátlan,másrészt pedig nőként még sosem hívtam el senkit így direkt, de szerintem ebben a helyzetben hiába rebegtetném a pillám, ő magától biztos nem lépné át a beteg -orvos határt.

Ahh, viszont totál belebolondultam...


2017. szept. 25. 06:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdés nem hangzott el: hogyan érzed, az orvos viszonozza a vonzalmad? Érzékeltél bármi olyasmit részéről, amiből azt szűrted le, hogy kölcsönös a vonzalom? A nőgyógyászod is ember, ő is vonzódhat valakihez, és ha esetleg sokan is vágynak rá, az nem jelenti, hogy ne lehetnél éppen te az, aki kell neki. Viszont a helyedben így is, úgy is átmennék más orvoshoz.
2017. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, most függetlenül attól, hogy az én nőgyógyászom idősebb, családos ember, szerintem azért egy nőgyógyásszal nem alakul ki olyan közvetlen kapcsolat, hogy belebolonduljak :D Nem ismerem meg normálisan, hogy milyen ember, ami miatt felkelthetné az érdeklődésem, csak szakvéleményt kapok a hüvelyemről .


Mindenesetre épp elhívhatod, csak keress helyette másik orvost.

2017. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jól el lehetsz keseredve, ha egy szolgáltatást nyújtóba tudtál beleesni, aki jó esèllyel nem csak veled kedves, jó humorú, figyelmes, hanem az összes pánciensèvel!
2017. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy válasz helyett néhányan ismeretlenül engem bírálnak. Nem azt kérdeztem, hogy elkeseredettnek, magányosnak tűnök -e. Na mindegy, ha ettől bárkinek szebb a napja, szapuljon csak.

Egyébként igen, érzek érdeklődést az ő irányából is, ennek nyilván hatalmas százaléka csak az alap udvariasság,amit egy jó orvostól elvárhat az ember.

Köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 25. 17:44
 15/18 anonim ***** válasza:

De milyen sűrűn jârsz te nőgyógyászhoz, hogy sikerült beleesni?

Szerintem túl sokat gondolsz ebbe bele! Te egy munka vagy! Az orvosok nem a vizsgálóasztalon ismerkednek. Èn nem hívnám el, mert úgy 90%ra borítèkolható az elutasítás!

2017. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mit tettél? Elhívtad?

Nagyon érdekelne a történet folytatása. Mondanám, hogy hasonló szituációban vagyok, de nem :/

2017. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Végül nem hívtam el, mert elmesélt egy vicces sztorit a gyerekéről, és bár gyűrűt sosem látok rajta, így azért nagy eséllyel fekesége is van. Na mindegy, azt hiszem, amúgy sem mertem volna.

Egyébként még az utolsó előtti válaszra reagálva, nem csak a rendelőben találkoztunk, fél év alatt 5- ször sikerült összefutni és mindig beszélgettünk.

2017. okt. 25. 01:13
 18/18 anonim ***** válasza:

Igazán kár.

Én hasonló okokból csak brutális zavarban vagyok minden alkalommal.

2017. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!