Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok mi volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mi volna a legmegfelelőbb válasz ha egy srác nyíltan bókol? (Egy kicsit megmagyarázom)

Figyelt kérdés

Mondjuk ülünk 2-en egy padon(tegyük fel, hogy nagyon szimpi a srác), beszélgetünk és ő meg elereszt egy ilyet. Vagy akár messengeren. Mert én általában csak annyit tudok mondani, hogy köszönöm, miközben bambán elmosolyodtam és elkapom a pillantásom. Pedig jól esik a bók, és ... ez olyan mintha szépen hajtogatott volna nekem egy lufit én meg ezzel azonnal kipukkasztom, pedig szívesen labdáznék vele azzal a lufival.


Nem tudom érthető-e



2017. szept. 17. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mond, ez sokat jelent neked, fontos a véleménye.
2017. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy (ez nyilt bok volt) :) Hat a magam nevebe en annak orulnek a legjobban talan ha a lany egyertelmuen kifejezene, hogy igen ez tetszett meg te is tetszel, de megis megmaradna ilyen kis rejtelyes noies osszenezosnek ez a szituacio, mert akarmelyik lany elrontana nekem azzal a pillanatot, hogy mondjuk azt mondana ra "koszi! Na akkor megb**zol?" Bar en romantikus hosszerelmes maradi tipus vagyok :D Szerintem amit te csinalsz jo, de ugy 1000x nyerobb lennel ha miutan elkapod a pillantasodat meg visszanezel ra melyen a szemebe, szerintem ezutan kabe meg is csokolhatna, ez tok olyan szituacio... mar ha olyanok a korulmenyek. Vagy esetleg ha szexizni akarsz picit (de tenyleg csak picit nem ugy mint a filmekbe!) beleharaphatnal kozbe az ajkadba vagy kicsit benedvesithetned (biztos tudod mirol beszelek) engem ezek a kis aprosagok nagyon be tudnanak inditani es egybol ertenem a szitut. Igy hiheti azt is, hogy tok kozombos vagy neki esetleg zavaroak szamodra a bokjai. Valami jelet adj meg neki. Esetleg meg valami kis huncutsagot vissza is szolhatsz ra, az is jo lehet. Egyszer kisse ittasan egyik akkori osztalytarsamnak aki amugy nagyon bejott de eleg jegkiralyno modon reagalt mindenre veletlenul ellottem, hogy milyen jo s*gge van mar o meg mondta, hogy kossz de nem annyira jo mint a tied. Aztan tok meglepodtem mert azt hittem total kozombos vagyok neki a bokjaim leperegtek rola, de ez egyertelmu utalas volt, aznap este mar vegig smaroltunk aztan meg nala is aludtam :)) Szoval ja, ne pukkaszd ki a lufijat :D
2017. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!