Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek félénk lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek félénk lányhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég kezdtem el újra ismerkedni egy hosszú kapcsolat & válás után. Egy régi egyetemista csoporttársam nagyon megtetszett és beszélgetek vele face-en egy pár hete. A nehézség az, hogy nagyon félénk a lány, amióta csak ismerem (~6-7 éve) nem volt senkije és tartok tőle, könnyen felsülhetek, nem tudom, hogy önszántából nem közeledik férfiakhoz vagy csak sokat csalódott. Randira még nem hívtam, egyébként egy végtelenül szép, kedves és nyitott lány, mosolygós, bár eléggé kevésre értékeli magát.
2017. szept. 12. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne ijeszd meg!
2017. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat, aztán majd érzed, hogy elmélyül-e a dolog vagy sem. Viszont ehhez a dologhoz ő is kell, tehát a problémáit te egyedül nem tudod megoldani, csak inspirálni őt arra, hogy legyen nyitottabb.
2017. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: LOL ez most megnevettetett :)

Második: Igen, szépen fokról fokra haladok, próbálom elmélyíteni a dolgot de nem sietettem.


Tartok tőle, hogy talán még óvatosabbá teszi, hogy váltam és van már gyermekem is. Remélem emiatt nem könyvel el.

2017. szept. 12. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess sokat vele, keress közös témát, légy megértő, empatikus. Nagyon óvatosan közelíts felé. Segíts neki ha úgy hozza a helyzet. Aztán fokozatosan lehet érzelmesebb, komolyabb dolgokról beszélgetni.

Kezd el vele idővel viccelődni, cikizni, csipkelődni. Ha ezeket pozitívan reagálja le, akkor mehetsz szépen tovább!


Vigyázz, nehogy friend-zone legyen a vége!

29f

2017. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is sok beszélgetés,érd el,hogy megnyíljon,bizalmába fogadjon!Aztán jöhet a flört,játékos vérszívás,végül a randira hívás.
2017. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm ezek hasznos tanácsok. És mit gondoltok, egy ilyen lánynál jelent az bármit is, ha csak én írok rá? Kicsit tartok tőle, hogy mindenkivel ennyire kedves és előzékeny és ha majd randira hívom derül ki, hogy a friendzone-ban voltam mindvégig. Hogyan kerülhetem ezt el? Ha tehetném minden nap beszélgetnék vele, gondolom azt már tolakodásnak venné.
2017. szept. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!