Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik stilusú lány jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik stilusú lány jön be ezek közül?

Figyelt kérdés
Rocker/ Dark/ Goth
2010. máj. 25. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindhárom!! és ugyanilyen sorrendben.. lehet oltani
2010. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt: 15/F
2010. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Metáááááááááál :D És nagyjából olyanok, mint akik a Mtallicán voltak. Én is ott voltam jeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444négy!!!!
2010. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amit a kérdező linkelt, na az például egy full jó nő.
2010. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

a Dark és a Goth nem ugyan az? csak Magyarországon Dark néven terjedtek el és nem Goth néven...ezt olvastam...remélem nem tévesek az információim

és hogy ne legyen Off nekem egy metálos csajom van :D és nagyon jól néz ki :D

2010. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért aki nem szereti a rockerlányokat, ne mondja hogy pl. Cristina Scabbiát nem kupakolná meg!


[link]

[link]

[link]


Mindegyik stílusban lehet nőiesen öltözködni! Aki meg a zene miatt undorodik valakitől, háát... az sokat vesztett egy másik ember személyiségéből!


És a fűzős csajszik? A fűzőnél és szoknyánál mi nőiesebb?


Szerintem a fekete szín (ami így a felsorolt mindegyik stílust jellemzi)minden nőnek jól állhat, ha nem viszi túlzásba. Ezért talán azt mondanám, hogy a túlzott varjúfekaság már nem szép, se a fekete rúzs. A kifejezéstelen hamuarc sem. De egy mosolygó, sötétszemű, porcelánbőrű lány tud vonzó lenni!

2010. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Világit a szájába a negro.:D Imádom ezt az oldalt.:)

Nekem eggyikse,izlések és pofonok.

2010. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyaaaaa!!! EZEK AZ EMBEREK XD:D:D:D
2010. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!