Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon helyes, vonzó, okos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon helyes, vonzó, okos és kedves srác de irtó nagyképű. Fog még változni?

Figyelt kérdés
Ne ítélkezzetek így egyből, nem ismeritek őt. Tényleg nagyon jó pasi, és jólelkű, aranyos és kedves, velem főleg. Csak tényleg irtó nagyképű és ez az egy ami zavar. 23 éves de sokszor még gyerekesen viselkedik pont emiatt. Állítólag régen rosszabb volt, mondta az egyik barátja. Ha kettesbe vagyunk, ha velem van tok mas, normális, romantikus. De nagyon jó vele lenni és szeretem is azthiszem. De nem akarok csalódni, már szívtam eleget. Szerintetek? Ti mit csinálnátok?
2017. aug. 26. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Neked kell tudni, hogy mennyire tolerálod ezt...mondd meg neki, hogy szerinted kicsit szerényebbnek kéne lennie, lehet észre sem veszi magát, csak kell a visszajelzés, hogy hahó, kicsit sok vagy.
2017. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Felnőtt ember létedre egy olyan alapvető dolgot nem tudsz, hogy KOMMUNIKÁCIÓ EGYMÁS KÖZÖTT??? Hallottál már ilyenről? És olyanról hallottál, ha problémád van, akkor azt az illetékessel kéne megbeszélni?

Erről csak ennyit!


Majd változik, ha ő akar!

2017. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fog változni, persze, csak nem jó irányban.

Ez most neki a jobbik arca, amit a kapcsolat elején mutat. Aztán rájön, hogy mennyire bele vagy zúgva, úgyse fogod kidobni, és egyre többet megenged magának veled szemben.

Gondolom, egyszer nem mertél szólni, hogy bocs, de kicsit vegyél vissza az arcodból. Nehogy elriaszd ezt a "főnyereményt".

Inkább mosolyogsz és hallgatsz. Nyertem?

Egyenes út ahhoz, hogy azon kapd magad, hogy együtt vagy egy igazi gyökérrel, de jujj, nem akarsz szakítani, mert úúúgy szereteeed.

Az ilyen buta libák miatt hiszik azt a gyakoris pasik, hogy a nőknek csak a gyökerek kellenek, mindegy, mekkora bunkó, csak jól nézzen ki.

2017. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Ismersz vagy mi? Mert ha nem akkor nem kene ilyeneket allitanod. Mondtam mar neki, illetve megjegyeztem mar hogy ez meg az nem tetszik nekem de nyilvan nem fogom kioktatni vagy leszidni csak ugy a kapcsolatunk legeslegelejen. Akkor meg azt mondta, hogy figyel majd akkor erre legkozelebb es, hogy bocsi. Meg pl ha mar kicsit tul sokat "szivozik" velem akkor is szoltam mar neki. Olyankor visszavesz.
2017. aug. 26. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából, ezt neked kellene megbeszélned vele, vagy amikor nagyképűen viselkedik, éreztesd vele, hogy téged ez zavar.
2017. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tipikus nőcsábász... Max ha azt mondja, hogy komoly vagy, akkor is csalna.
2017. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha mégis változna, már nem is kellene neked.
2017. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos nagyképű? Látszólag én is nagyképűnek tűnhetek mások számåra, pedig nem vagyok az, pont az ellentéte, csak hülyeségből megjåtsszom magam.
2017. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Tényleg nagyon jó pasi, és jólelkű, aranyos és kedves, velem főleg"


Hát igen...

Azt nézd hogyan bánik az emberekkel, hogyan viszonyul hozzájuk, mert az a valódi énje, és nem az amit neked mutat. Ez a legjobb recept. Amikor elmúlik a rózsaszín köd akkor veled is úgy fog bánni.

2017. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!