Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és milyen trukokkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen trukokkel lehet a pasikat elcsábítani? Smink, oltoszkodés, és jó pofizáson kívul.

Figyelt kérdés
Van 1 srác akit nagyon kedvelek és o is meg akar ismerni.Szeretnék érett fejjel gondolkodni de szutyok módjára...
2008. okt. 20. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Sminket utáljuk, azt felejtsd el, erős parfümöket (én gyengéket is) detto.

Egyszerűen kicsit kacérkodj, picit kéresd magad, aztán add be a derekad. Ne komplikáld túl, rühelljük a női játékokat.

2008. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kell a smink a nőre hogy nyerő legyen egy randin, de tudni kell szépen sminkelni, és a sminkelés nem csak szemhéjpúderből áll, az különben is buliba való, hanem ha a bőr nem egyenletes alapozóból, szempillaspirálból... Tudjon öltözködni is a csaj, úgy hordja a haját, ahogy jól áll neki, és fontos hogy legyen igényes magára. Legyen kissé szexis de visszafogott a viselkedése, legyen titokzatos, ezáltal izgalmassá teszi magát. Az szerintem jó pont lehet ha jókat tudtok beszélgetni, és beszédes vagy :-) Ha a külső és a belső is rendben lesz, sikeres lesz a találka :-)
2008. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj sokat. Az mindenkinek tetszik. =)
2008. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi hogy nem értettétek félre a nem lemaradt:)
2008. okt. 20. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még hozzátenném, hogy tanulj meg írni.

Ha sikerül, azzal egy olyan viselkedést is összeszedsz közben, ami aztán magáért beszél.

2008. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!