Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvigyen vásárolni második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvigyen vásárolni második találkozáskor?

Figyelt kérdés

15/f vagyok és előző héten hívtam el randira az évfolyamból egy lányt

már régóta tetszik, múlt héten egy parkba mentünk beszélgetni

gondoltam hogy 2. randira elmennénk vele bevásárlóközpontba és ha megtetszik neki vmi megvenném

(biztos örülne mert szegény családból származik én pedig örömet szeretnék neki okozni)

mit gondoltok erről?


2010. máj. 23. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy normális lány ezt visszautasítaná.

Egy normális fiú nem vet fel ilyen ötletet.

Egy normális kapcsolatban nem az anyagiak döntenek.

Ne vidd olyan helyekre, ahol nyilvánvalóvá válik a köztetek lévő anyagi különbség, ne vidd drága nyaralásra, ne halmozd el ajándékokkal, amiket a szülei sem engedhetnének meg.

Szeresd azért, amilyen.

15 évesen pedig gondolom nem a saját pénzedet költöd rá, hanem a szüleidét. majd, ha lesz saját fizetésed, akkor azt halmozol el ajándékokkal, akit akarsz, addig pedig légy mértékletes.

2010. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
csak azért emeltem ki a kérdést, mert így majdnem 2 év után is érdekelnek a vélemények
2012. ápr. 27. 17:15
 13/15 anonim ***** válasza:
és mi történt azóta?:O
2012. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogy alakult a randitok? Mi lett a folytatás? Kíváncsivá téttél.
2012. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem jött össze... párszor találkoztunk de valahogy nem volt meg köztünk az összhang. nem tudom jobban megfogalmazni
2012. ápr. 28. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!