Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvigyen vásárolni második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvigyen vásárolni második találkozáskor?

Figyelt kérdés

15/f vagyok és előző héten hívtam el randira az évfolyamból egy lányt

már régóta tetszik, múlt héten egy parkba mentünk beszélgetni

gondoltam hogy 2. randira elmennénk vele bevásárlóközpontba és ha megtetszik neki vmi megvenném

(biztos örülne mert szegény családból származik én pedig örömet szeretnék neki okozni)

mit gondoltok erről?


2010. máj. 23. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem második randinak még túl erős. Inkább még csak vidd el fagyizni, vagy hívd meg moziba. Amúgy aranyos ötlet, csak még korai, én várnék vele min. az 5. randiig.

22l

2010. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért korai :)
2010. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon aranyos ötlet, de ez még elég korai 2. randin, ezért tartok attól, hogy onnantól kezdve csak a pénzt látná benned...
2010. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
ha a bankkártyája akarsz lenni akkor csak rajta!Alapelv,hogy lányt soha nem viszünk drága helyre.Ne azért legyen veled,mert pénzed van,hanem mert veled akar lenni! És ezt, hogy tudod meg,ha minden hülyeséget megveszel neki?
2010. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem ne vidd el. korai ez még, és lehet, hogy kínos lenne neki. nekem legalábbis az lenne. az én barátom is mondta, amikor 2 hete voltunk együtt, hogy menjünk el, és vegyünk nekem ruhát, de köszönettel visszautasítottam. bármennyire is azt hiszik egyesek, nem azért van egy lány (főleg egy 15 éves) együtt egy fiúval, hogy mindent megvegyen neki. majd ha lesz szülinapja, vagy valami, akkor biztos örülni fog neki:) egyébként tényleg kedves ötlet:)

18/L

2010. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én másodikon vettem neki egy nyakpántot mindig abban van:)
2010. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!igazatok van, tényleg korai!

majd egy későbbi randin

2010. máj. 24. 10:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ha papucs szeretnél majd nála lenni akkor csak nyugodtan, egyébként nem ajánlom.
2010. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
papucs???
2010. máj. 25. 17:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a lánynak borzasztóan megalázó lenne

magamból indulok ki nem nekem rosszul esne

ha valamit akarsz neki adni az vedd meg előre és ajándékozd neki

2010. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!