Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogyha valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogyha valami 'olyasmirol' van szo, elkezdek reszketni?

Figyelt kérdés
Ha van egy srac, es mond nekem valami olyasmit amit szeretnek hallani tolle, peldaul ismerjuk egymast regota, es nekem tetszik o, es ir egy sms-t amibe pl irja hogy "(L)" (szoval nyilvanvaloan tudomasomra hozza, hogy tetszem neki), szoval remelem ertitek, rogton elkezdek reszketni, es egybol gyomoridegem lesz. Minek ?
2008. okt. 18. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan azért, mert nagyon izgatott leszel. A hasad meg csak jelezni akar.
2008. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos :)

és a srác is biztosan így fogja gondolni :]

(15/f)

2008. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

??? Nem is írt xD-t... a (L)-t meg azért mert írta neki azt is a fiú..miért kell ilyennek lenni?:S

Amúgy velem is ez van, ha szerelmes vagyok:)

2008. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak, SZERELMES ? Amikor szerelmes vagy ? En nem vettem volna eddig eszre, hogy az vagyok...Igaz, hogy eleg sokszor gondolok Ra, meg hasonlok...de...Nah ezen most elgondolkodom. :D
2008. okt. 18. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen:) meg olyankor is ilyet éreztem amikor még az első barátom írt ilyeneket, hiszen első volt.. és ugye új "dolog" :)
2008. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanezek a tünetek voltak, mikor msn-eztem a barátommal,mert először neten ismertem meg és naon belezúgtam..
2008. okt. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert olyan gátlásod van, hogy leírni se mered konkrétan, és azt is idézőjelbe rakod.
2008. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!