Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, 14 éves(én is)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, 14 éves(én is). Sokszor átjön, hülyülünk, beszélgetünk, egy suliba járunk, és én nagyon szerelmes vagyok belé. Szeret? Vagy csak viccelődik?

Figyelt kérdés

Sokszor viccelődik, van közös témánk, IMÁDOM!! Nem rég szakított a bnőjével, és nem tudom, hogy hogy kérjem meg, járjon velem(vagy ezt neki kéne???:S) HELP!!

Még nem volt barátom, és nem is csókolóztam :S:|


2008. okt. 18. 15:05
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem neked kéne megtenni az első lépést!Ha ő is akar valamit akkor ugyis megteszi,ha nem akkor még mindig nagyon jó barátok maradhattok!:)
2008. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én nagyon beleestem, nem érted?? Este a képét nézem, vele alszom, vele kelek(a hangjára, ugyanis felvettem, ahogy énekel:), vele vagyok egy suliban, szünetben!!! SZERETEM!!!!!!(L)(K)
2008. okt. 18. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova! Valami nyugisabb helyre: McDonalds, kávázó, mozi (tudod, milyen filmet szeret?), kirándulás... ha lesz elég alkalom, akkor lehet, hogy komolyabban is érdeklődni kezd!

Ha nem, írd meg, mi történt, aztán meglátjuk.

2008. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem veszíthetsz sokat, próbálgasd magad, azért vagy fiatal, kérdezz rá a dologra. Tutira meg fog hökkenni mint az állat és akkor egyenesben vagy :D
2008. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, pl sétára és ott megfoghatod akár a kezét is....

Kicsi dolognak tünik de már ennyi alapján is el lehet dönteni hogy szeretne-e valamit. Csókolózásba meg majd ha szerencséd van ő bevezet.

Egyébként gondolj úgy az egészre hogy megpróbáld, hátha sikerül és semmi sem lesz ha nem. Úgy később, akár évek múltán nem azon fogsz gondolkodni hogy akkor miért nem léptél te.

2008. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi eddig mindenkinek!

Már voltam szerelmes, de eddig még soha(3év). Mikor meglátom, mondják, hogy csillog a szemem, mikor beszélek vele, csak úgy kalapál a szívem(L). Egyszerűen imádom!!(K)(L)

Ja, és még valaki mondaná, hogy hogy adjdam tudtára, hogy csókoljon végre meg!!! Köszi

2008. okt. 18. 16:10
 7/9 A kérdező kommentje:
De félek attól, ha nemet mond, barátként is elveszítem:S
2008. okt. 18. 16:11
 8/9 anonim válasza:
Szerintem Egy kicsit hanyagold el őt ne te menj hozzá oda és ne bezsélgess vele, vagyis ha odajön akk ebzsélj veel csak ne te kezdeményezz és ha télleg kellessz neki akk amjd ő odamegy hozzád mert hiányol ez néha beválik:P
2008. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz
2008. okt. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!