Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak viccelődik velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak viccelődik velem vagy tényleg akar valamit?

Figyelt kérdés
Egy csaj feltűnően kedves hozzám és babrálja a haját, gyakran zavarban van, ráadásul bámulni is szokott úgy hogy én ne vegyem észre. Elhatároztam hogy egy kicsit kötekedni fogok vele és figyelem a reakcióját. Nagyon nehéz lesz mert én már halálosan szerelmes vagyok bele.
2008. okt. 17. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne kötekedj ember, hanem ismerkedj!!El ne szúrd!
2008. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeret te szerencsétlen xD ne engesd hogy a félelem és kétely elvakitson...


NWO

2008. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne kötekedj ha ezt észrevetted, hanem menj oda és hívd el valahova! :)
2008. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A második válaszoló többek között azt írta hogy "szeret te szerencsétlen" de én úgy tudom hogy van barátja akkor meg miért viselkedik így velem. Egyébként van köztünk 7 év korkülönbség. A csaj 18 éves.
2008. okt. 17. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor szerintem csaj kaladra vágyik:S
2008. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát tudd meg valahonnan, hogy mennyire komoly az a barátja, és ha mondjuk nem évek óta vannak együtt, és nem is túl komoly a kapcsolatuk, akkor megér egy próbát, nem? :)
2008. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként ismerem a lány anyukáját aki nagyon kedvel engem, gondolom ez jó jel.
2008. okt. 18. 08:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Észrevettem hogy mikor egymásra nézünk akkor a csaj szeme csillog és annyira édes hogy legszívesebben megcsókolnám.
2008. okt. 18. 09:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy hét év köztetek a korkülönbség. Ugye te nem 11 vagy? :D
2008. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni. Egy próbát megér...
2008. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!