Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti foglalkoznátok velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok velem?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt, volt egy incidensem. Nevezzük súlyos traumának, aminek a következtében felborult pár dolog bennem és a szervezetem nem dolgoz fel pár vitamint és a kálciumot elvonja. Ennek az eredménye a totális fogkárosodás. Gyakorlatilag nem lehet vele semmit sem csinálni, egyszerűen meg kell várni amíg kihullanak a fogaim. Aztán protkó. Ez csak azért gond mert 8 év után kidobott a barátnőm és így aztán totál esélytelen az ismerkedés. Ezért kérdezem Ismerekednétek e ilyen emberrel? Hozzáteszem, nem is néztem ki szarul.182cm 73kg küzdősportolok kiskorom óta és párszor voltam modell is. Mostmeg azt se tudom merre fussak a világ elöl.25/F
2011. nov. 6. 23:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
FOGlalkoznátok - óóó, az irónia.
2011. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

jézusom...hát figyelj.....



fogadd őszinte együttérzésemet.


sok sikert.

2011. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tényleg...a FOG-as dolgot észre sem vettem:)


a Második kommentelőnek meg köszi:)

2011. nov. 6. 23:16
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség és kamu.


1. Nem kéne megvárni, hogy kihulljanak, mert a fogorvos kiveszi.

2. Akkor a csontjaid is tönkre mennének, és meghalnál. Tök mindegy, hogy foggal vagy anélkül.


Biológia 1-es.

2011. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
mennyi idő ameddig kimegy a régi fog és kapod az újat?
2011. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

még 16 fogam van ebből 9 gócos....ez a lelki trauma az egész testemben gyulladást okozott és ezért a fogorvos nem nyúl hozzá csak ha a életveszélyről beszélünk.

Aztán valóban a csontokat is gyengítik, de a szervezet onnan vonja el hamarabb a kálciumot ahonnan nem olyan lényeges mint a testet alkotó váz....és ha nem változik az állapotom akkor igen a csontjaimat is bontani fogja az ujjaktól kezdeve, már mondták az orvosok....

2011. nov. 6. 23:23
 7/22 anonim ***** válasza:

FOGadd meg jó tanácsom haver, csak pénz kérdése az egész és olyan FOGakat varázsolnak a szádba, hogy kézzel FOGhatóak lesznek az eredményeid. A csajozással nem lesz gondod. Szebb lesz a mosolyod mint az eredeti. Most még FOGd vissza magad, mert nem lennél jó amodent reklám, de amint kész az új protkó te leszel a király.


a volt csajod meg csak pisloghat....

2011. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Normálisan tettem ffel a kérdést nem kell egyből vádaskodni, de TE biztos orvos vagy! Akkor mondjál már valami okosat kérlek! BÁRMIT!!!


Nemtudni meddig tart míg kiesnek és a legrosszabb, hogy nem mind esik ki, hanem inkább darabokra törnek az elgyengüléstől...

2011. nov. 6. 23:25
 9/22 anonim ***** válasza:
OMG, most megijesztettél... Nekem idegösszeroppanásom volt. Hirtelen elkezdtek romlani belülről a fogai-tehát kívül nem látszik semmi. Jóformán gyökérről romlik. Nem tudom, ez az-e, ami neked is... De mindegy. A doki szerint ha a lelki állapotod nem javul,akkor fog rámenni a csontjaidra is?
2011. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
mindenki sír h milyen szar az élete, hát veled aztán nem volt kegyes a sors, sok szerencsét a gyógyuláshoz
2011. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!