Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti foglalkoznátok velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok velem?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt, volt egy incidensem. Nevezzük súlyos traumának, aminek a következtében felborult pár dolog bennem és a szervezetem nem dolgoz fel pár vitamint és a kálciumot elvonja. Ennek az eredménye a totális fogkárosodás. Gyakorlatilag nem lehet vele semmit sem csinálni, egyszerűen meg kell várni amíg kihullanak a fogaim. Aztán protkó. Ez csak azért gond mert 8 év után kidobott a barátnőm és így aztán totál esélytelen az ismerkedés. Ezért kérdezem Ismerekednétek e ilyen emberrel? Hozzáteszem, nem is néztem ki szarul.182cm 73kg küzdősportolok kiskorom óta és párszor voltam modell is. Mostmeg azt se tudom merre fussak a világ elöl.25/F
2011. nov. 6. 23:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Őszintén együtt érzek veled, legrosszabb rémálmom ami veled történik most. Sok sikert a gyógyuláshoz, a fogak miatt ne izgulj műfogakkal megoldják.
2011. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Néha annyira örülök, hogy ilyen modern időkben élünk! Kapsz új fogakat, nem reménytelen a helyzeted! Szorítok neked, minden ok lesz.
2011. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen, aztmondja rámehet, de én is gondoltam már, hogy csak ijeszteget ezzel, de nem akarom megtudni. Nem vagyok orvos és ahol utánna néztem ott erről nem írt csak a foghullásról. Ja és még a másik tünetem volt, hogy 2 hét alatt 16 kilót fogytam... Azt már kezdem visszaszedni a de a fogaim....:(
2011. nov. 6. 23:31
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi a sok jó kívánságot:D

Nem izgulok a protkó miatt, arra tojok majd megcsinálják:) csak szar ezt az egészet egyedül végigcsinálni...az a bajom.

2011. nov. 6. 23:34
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg baj lesz a csontokkal is, akkor nem lesz mihez rögzíteni a protézist. Valami okosat találjatok ki, mert ha tényleg nem kamu, akkor nem lennék a helyedben.
2011. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha nem amiatt hullanak ki a fogaid, mert nem mostad őket rendesen, hanem betegség következménye, akkor igen.

Nem zavarna, hiszen mint minden embernek, nekem is vannak tökéletlenségeim. De pont ezek azok a dolgok, amik miatt valakinek tökéletesek leszünk.:)

Fel a fejjel, biztosan találsz olyan lányt, aki így fog téged imádni!:)

2011. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Szedek mindenféle szart, meg vitaminokat is.....de a neurologus és a kezelőorvos is azt mondta, hogy csak elkéne fogadnom a tényeket és aztán ha ezt a lelki szarságot lezártam magamba akkor utánna helyrejöhetek valószinűleg, de Ők sem tudnak okosabbat mondani. Szerencsére nem kezelnek korházba mert ott bedepiztem 1 hét alatt és nem eröltették, meg elég lassú a leépülésem, csak az első hónapban volt gyors.....
2011. nov. 6. 23:48
 18/22 anonim ***** válasza:
Most olvastam az első oldali válaszodat, mostmár biztos vagyok benne, hogy ugyanaz a bajom mint neked. Eddig két műfogam van, a többi sorra romlik belülről, nem lehet megállítani, mint egy láncreakció, és rövid időm belül kezdtek romlani így. 4 fogam jött már ki darabokban, abból, ill azok gyökerére csináltattam meg kettőt. Jó drága, 80 Eu egy fog. Amit kihúzott, ott a mellette levők töve barna, vagyis ronlik belülről. Nem tudtam, hogy ezt okozhatja trauma, lelki dolog. Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy együttérzek veled.. Lelkileg kell rendbejönnünk, nincs más. Talán megállítaná a folyamatot.
2011. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

NEm tudom Veled mi történt de remélem feldolgozható!!! Sajnos nekem is csak ezt hagyták az orvosok megoldásnak.

Igen különben a lelki dolgok totálisan mindenre kihathatnak...erre is.

Nekem úgy hullik, hogy eltünik a fehér szín a fogaimból fokozatosan, olyanok lesznek mintha átlátszóak lennének, és aztán vagy kitörik vagy kihullik egybe. Ezt üvegfognak nevezték a rendelőben. ami széttört az nekem is sötét foltban fogy el, mintha kiégett volna az ideg a helyéről.

2011. nov. 7. 00:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy mi volt az a súlyos trauma amit széttörte tökéletes kis életecskédet?
2011. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!