Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a kiábrándulásom? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiábrándulásom? Hogy ekkora dolgot eltitkolt előlem? Adjak neki esélyt? 19/l

Figyelt kérdés

Volt egy srac aki mar honapok ota zsongott korulottem, csapta a szelet meg tette a szepet. Mar akkor kezdte amikor nekem meg baratom volt, igazabol itt rontotta el hogy igy mondjam. Mert amugy kulsoleg nagyon tetszetos meg a viselkedese is (bizonyos kiveteleket eltekintve) vonzo volt altalaban, akkor mar nem igazan mukodott a baratommal es szakitofelbe voltunk.

O meg folyamatosan jatszotta a "rosszfiut" meg neha tul is ment egy hataron nyomulas tekinteteben, igazi bunko volt neha. Aztan mikor szakitottunk idot akartam adni magamnak de nem ertette meg, nem hagyott beken. Mondtam is neki kerek perec hogy ha nem jatsza igy az agyat es var egy par honapot akkor akarmi lehet. De nem ertette meg sajnos, es tovabb csinalta meg mindig mondta hogy mit fog velem "muvelni" stb az mondjuk tetszett.


Es par napja egy buliba en is sokat ittam es o is es hat beadtam a derekam. Felmentunk hozza egymasnak estunk eddig nagyon klassz volt. Csakhogy semmit nem volt kepes betartani abbol amiket "reklamozott" nekem mert keptelen volt felallitani. En is probalkoztam es o is, nagyon nagyon kinos volt ahogy ott elkeseredetten probalja de nem sikerult, mondtam hogy jo hagyjuk de ram kiabalt, hogy mindjart menni fog csak sokat ivott. De nem sikerult, probaltam kedves es megerto lenni de irto ideges volt ezert inkabb elaludtunk mindketten. Reggel arra keltem, hogy kelteget, simogat stb. Mint kiderult sikerult neki a muvelet, igaz en nem akartam mert kisse masnapos voltam de nem akartam elrontani. Jo volt amig tartott de tenyleg, addig a 2 percig. Szegeny megint felsult de mar sajnaltam, mondta hogy probaljuk meg megegyszer addig csinalja a szajaval de mondtam hogy nem mert reg furodtem, meg azt is beharangozta mar hogy milyen jol csinalja csak ugy mint a dugast amibol mar kaphattam "izelitot" es hat beszoltam neki valamit amit utolag mar kicsit megbantam. Olyan fejet vagott szegeny mint aki mindjart elsirja magat. Aztan csondbemaradt majd felhuzta magat ujra es mondta hogy akkor menjek a ...


Es elmentem, kicsit tenyleg lelkiismeret furdalasom volt mert nem kellett volna beszolni neki, de vegulis en csak az igazsagot mondtam, nagyon kiabrandito volt az egesz szitu. Aztan azt hittem nem fog irni, de tegnap ram irt hogy szia. Pont bnommel voltam es mutattam neki es egybol mondta is hogy na ez tuti szerelmes. Vissza irtam aztan normalisan elbeszelgettunk, nagyon aranyos volt meg bocsanatot kert mindenert stb, latszott hogy szegyenli magat. Irtam neki hogy miert nem tudott ilyen lenni mindig? Aztan kerdezte hogy egyedul vagyok-e? Otthon vagyok? Irtam hogy igen es hat leesett az allam, mert bevallotta nekem hogy meg szuz volt es sosem volt lannyal elotte. Aztan azt is hogy mennyire szerelmes belem, es mennyire izgult es azert ivott annyit stb. Hat nem nagyon tudtam mit irni, kerdezte hogy adnek-e neki meg egy eselyt egy randira mert o barmit megadna erte, es megigerte hogy mostmar teljesen oszinte lesz velem. Irtam hogy meg atgondolom. Bnomnek alig birtam megallni de vegul nem mondtam el, illetlenseg lett volna visszaelni ezzel. De en kisse tanacstalan vagyok, ebizonytalanit hogy annyit hazudott es teljesen mas szemelykent adta elo magat. Azt sem ertem miert szuz amikor nagyon jo pasi... Tarsasagi ember, tok jo fej, okos is, aranyos is tud lenni. Nem ertem, nem is akarom elhinni valami csak nem stimmel. Ti mit tennetek a helyemben? Erdemes neki meg egy eselyt adni?


2017. júl. 14. 11:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy 20 eves...
2017. júl. 14. 11:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát most vagy szerencséd van, hogy őszinte, vagy most kamuzott igazán, mondjuk ezzel nem nagyon szoktak


de hülyeség volt játszani az agyát, szóval mond meg neki kerek perec, ha esélyt kap, hogy ne játssza a nagy kemény gyereket, ne verje a nyálát, hanem bizonyítson

2017. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Én azt tippelem, hogy a cukifiú a rendes személyisége, csak mivel nem volt eddig sikere, nálad próbálkozott stratégiát váltani, sikeresen.

Azért lássuk be, manapság nem dicsőség a fiúknak szűznek lenni - bőven elég a te reakciód. Úristen, hogy lehet ilyen, biztos gond van vele, kb ezt írtad le te magad is. Csodálod, hogy az ilyen reakciók után szégyelli bárkinek is elmondani?


Ha normális párkapcsolatot akarsz, akkor adj neki esélyt, de légy türelmes, miután legutóbb úgy beszóltál neki, tuti lesz még gondja a tettre készséggel. (És legközelebb ne igya le magát, az csak ront a helyzeten.) Ha csak dugipajtit keresel, akkor ne bántsd még jobban, zárd le most.

2017. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Én elküldeném a búsba. Először is, nem értette meg, hogy Neked barátod van. Nem hagyta, hogy tisztességesen elgyászold az előző kapcsolatodat. Hazudott neked. Ezek után mennyi megértésre, őszinteségre és tiszteletre számítasz tőle?
2017. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
En nem szorakoznek vele. Egyreszt a jelleme is szar, az agyban is szar, akkor meg mit csinaljunk? Hagyjuk mar...
2017. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hat ez igy nagyon gaz.
2017. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

#3

Pont, hogy akkor nincs gáz, ha elmondja, akkor természetes, ha nem megy minden tökéletesen zökkenőmentesen, nem lenne belőle baj. De ha előadja, hogy ő micsoda fantasztikus szerető, akkor nem ezt várja az ember, úgy nyilván csalódás és ha az okát se tudja, akkor nagyon fura.


Kérdező, én szóba se állnék ilyen emberrel, ez tipikusan az a fajta, aki akkor is hazudik, mikor kérdez.

2017. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk nem egy "igazi bunkóval" kéne kezdened.

Bár a viselkedésed rólad is sokat elmond.

Van még hova fejlődnötök mindkettőtöknek.

2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd a pichába. Hazudozik összevissza, egyébként meg csak a szüzességét akarta elveszíteni. Az sikerült, aztán hagyjátok egymást békén.

Eleve: normális szűz fiú először kapcsolatot szeretne. Elmondja, hogy szűz, és akkor te is úgy álltál volna hozzá.

Ehelyett csak fel akart szedni.

2017. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A baratnodnek igaza van, a srac total beled van zugva. Meg tapasztalatlan, ezert kamuzott ossze vissza. Ha meg tudod allni, hogy tobbet ne cikizd es ne ereztesd vele h te elorebb tartasz akkor mukodhet. 20 evesen o meg egy kolyok, de ha jo kezekbe kerul akkor ez nem tart orokke. Fel el mulva, mire osszecsiszolodtok es neki is megjon az onbizalma egy ilyenen mar csak rohogtok. Nem az adossagat meg a gyereket titkolta el, hanem azt h szuz, ez nem olyan nagy dolog.


Az alkoholt legkozelebb keruljetek. Igaz h meghozza a ferfiak batorsagat, de a donto pillanatban cserben hagyja oket. Errol nem szokas beszelni, mert a ferfiak nagyon szegyellik a gyengesegeiket, de ha egy lany nagyon tetszik nekik ak elso alkalommal konnyen felsulhetnek. Ha csak egy numerat akarnak akkor nem akarjak lenyugozni a npt, ezert nem is izgulnak es nem benaznak. Szerintem adj egy eselyt neki, ket honap mulva is szakithatsz ha tenyleg annyira nincs rendben a srac. Es azt tenyleg tartsd eszben, h ne gunyold ot a teljesitmenye miatt, gondolom te sem profinak szulettel. Majd ird meg nekunk a folytatast. :)

2017. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!