Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne, hogy akivel együtt vagy már egy éve, van egy eltitkolt gyereke?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 12:20
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
Hát szívem szerint fejbe csapnám egy bajnok péklapáttal, no nem a saját ügyem érintettsége miatt, hanem a kölyök miatt. Mi az, hogy eltitkolja? Megcsinálni jó volt, de felvállalni derogál? Olyan kioktatást tolnék neki a felelőssége vállalásról, hogy önként és dalolva hagyna ott a büdös francba...
2017. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Véget vetnék a kapcsolatnak, ha így becsapna valaki.
2017. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Azonnali hatállyal szakítanék.

Azt gondolom, vannak egy párkapcsolatban olyan dolgok, amiket nem szabad eltitkolni. Nem arról van szó, hogy feltétlen ezzel kell egy ismerkedést nyitni, de azért ha már valakivel együtt vagyok, elvárom, hogy ne titkolózzon. Főleg ilyesmiben ne.

De mondok jobbat: én majdnem összejöttem egy nővel, akinek több hónap ismerkedés alatt sem derült ki, hogy van férje. Saját bevallása szerint elfelejtette. :D

2017. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha meg elottem hozta ossze, akkor nem erdekelne kulonosebben.
2017. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Otthagynám. Ilyen mértékű hazugságot nem tolerálok
2017. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem a gyerek zavarna, hanem a titkolózás és a gerinctelenség.
2017. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy van-e még valami meglepetés. Nem a gyerek a gáz, hanem hogy nem bízik benned annyira, hogy ezt a nem kis információt megossza veled. Ennyi közöd csak van neked is hozzá. Kérdéses, hogy ezután mennyire tudnál megbízni benne mert én a helyedben már nem tudnék.
2017. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem is szülő aki eltitkolja a gyerekét. Lelketlen féreg.
2017. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen kiakadnék, undorító, ha valaki nem törődik a gyerekével, attól függetlenül, hogy tervezte e vagy sem.


Ha tervezték, csak meggondolta magát, minden korábbi érzelmem elmúlna, és arra gondolnék micsoda nyomorékot szerettem, hogy lehettem olyan hülye, hogy nem vettem észre, milyen mocsok.


Én randiztam egyébként egy férfival, akiről kiderült, hogy van gyereke, de nem látogatja, mert nem ért egyet az anya nevelési módszereivel, aki megveri néha a másféléves kisfiát.


Hát.. a pasi szerintem nem fogja elfelejteni, amit kapott tőlem. Remélem visszament szerencsétlen gyerekért.

2017. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azonnal repülne.

L

2017. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!