Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok baj lenne, ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok baj lenne, ha a randi előtt elején leszögezném azt, hogy szeretném, ha közösbe fizetnénk?

Figyelt kérdés
Nem a pénzről van szó, nem vagyok olcsó jános csak nem érzem kompatibilisnek a mai világgal ezt. Ha én fizetem az egészet olyan, mintha prostituálnám és eszközként kezelném őt, egyenrangú partnerként szeretném kezelni. A másik számomra ez biztonságot is ad, mert így látom rajta, hogy magamért szeretne és nem a pénzem kell neki. Elavult szokásnak érzem ezt a férfi mindent fizet felfogást, ez egy berögzűlt maradiság.
2017. júl. 14. 06:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa ebben az egészben, hogy nyugat európai és skandináv országokban tök elfogadott az, hogy külön fizetik a részüket ők már nem ezen a régi szokás szerint élnek, hanem haladtak a korral nem úgy, mint ez az ország.

Mikor valakivel megbeszélek egy találkozót, nem elhívni szeretném, hanem közösen elmenni valahova, legideálisabb kezdetben egy séta majd spontán kitaláljuk, hogy hova tovább, nem kell állandóan ezt a meghívni jelzőt használni.

Egyik barátomat zavarja az mikor azt kérdezik tőle, hogy mikor viszed el a barátnődet nyaralni. Mikor úgy lenne a helyes kérdés, hogy mikor mentek el közösen, itt is a közös jelző a fontos. Ugyanez van a találkozáskor is, nem szeretem ezeket a régi szokásokat, mert már változott azóta a világ.

20-as válaszoló csak pénzben lehet kimutatni a gesztust? Tekintettel, testbeszéddel, bókokkal már nem lehet? Ugyanúgy kilehet mutatni így is. És mondom még egyszer nem azt a 200-300 forintos kávét sajnálom. Egyszer megtetszett egy lány elhívtam randira álltam az egészet, de akkoriban nem ebben a szellemiségben éltem, mert szentírásként tekintettem erre mindig a férfi fizessen közhelyre. Arról van szó, hogy a világ elég sokat változott, de a randizási szokások azok ebben az országban nem sokat változtak és szeretném, ha egyszer változnának. Nem tekintem az összes nőt anyagiasnak, de ettől függetlenül biztonságot ad, ha ő is fizeti a részét, nem azért, mert olcsó jános vagyok hanem, mert így a helyes, egyenlő félként kéne tekinteni egymásra.

2017. júl. 15. 10:42
 22/24 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem akarsz fizetni, akkor sétálni hivd el, ne pedig olyan helyre, ahol fogyasztani is szokás.


De Nyugaton is az elsö randin minden további belemagyarázás nélkül a férfi fizet, mert ez udvariasság, nem több.

2017. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

20-as vagyok:

De, pontosan, nem csak pénzben lehet kifejezni, amit írtam is, példákkal alátámasztva.... :D Tehát nem értem, hogy miért ezen akadsz fenn.

2017. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem lenne baj, legalább tudnám, hogy ne kezdjek veled semi komolyabba.


Miért? Mert, ha elhívok! valakit, ALAP, hogy állom az ő cehjét is, mert ÉN HÍVTAM EL!

Elhívom a barátomat színházba, majd az előadás elején közlöm, hogy ez 4000ft lesz, az ritka nagy szemétség és gerinctelen.


És azzal, hogy fizetsz neki egy fagyit meg egy mozijegyet, NEM prostituálod, de kifogásnak, hogy ne kelljen fizetned, megfelelőnek tűnik.

2017. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!