Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire kínos ez a szituáció?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos ez a szituáció? Srácok ti mit szólnátok ha a kiszemelt lányotok és az egyik barátotok kavarnának?

Figyelt kérdés

Jelen esetben az történt hogy a lány megismerkedett egy sráccal, akivel barátok lettek. A lány (állítása szerint) nem tudta hogy a srác mást is szeretne tőle.(bár mások szerint egyértelműen tudta szóval ezt nem tudni hogy köztük mi volt) Így egy buli alkalmával a srác egyik legjobb barátjával kezdett ki, aki abszolut nem utasította el a dolgokat. Fiúk ti mit szólnátok ha az egyik barátotok kapná meg helyettetek azt a csajt akira vágytok?

Tudomásom szerint mindkét fiú csak szexre vágyott, nem komolyabb kapcsolatban gondolkodtak. Mondhatni csak egy egyéjszakás kaland lett ellopva :D


2017. júl. 9. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyik lány bulin kezd ki valakivel,az jobb is, ha kikerül az ismeretségi körömből, mert ez borzasztó primitív.

Mit szólnék hozzá?: Sorrendben:

1. Megmondanám a srácnak, hogy erre a lányra én is hajtottam. Semmi probléma, a lány nem akart tőlem semmit, de tudnia kell, hogy akartam tőle valamit.

2. Saját lelki békém érdekében megkérném rá,hogy amennyiben össze jönnek,közös program a lánnyal kilőve. Vagy a lány megy el közös programra, vagy én, de kettő együtt nyista.

Én elfogadom,hogy valaki nem akar engem, de azt nem, hogy az egyik barátommal lássam azt, aki elutasított.


De itt csak kalandról volt szó, szóval mindegy.

2017. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Fiúk ti mit szólnátok ha az egyik barátotok kapná meg helyettetek azt a csajt akira vágytok? "


A csaj nem egy tárgy, amit valaki megkap. Neki a haver jött be, nem te.

Ha a lány tudta volna, hogy a másik srácnak tetszik, akkro is mi van? Semmi.


Te visszavonulót fújnál, ha tudnád, hogy a kiszemelt lány barátnőjének tetszel? Kétlem.

2017. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez egy logikus végeredmény.

az első tökölt és vesztett.

a 2. kihasználta az adódó lehetőséget.

szóval nincs ebben semmi kínos,mert teljesen természetes ami történt,mert ha minimálisan is kinéz valahogy a csaj akkor nem fog sokáig lógni a levegőben farok nélkül.

2017. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Béna gyereknek anyja veri a... :D Ha nem lépett a srác időben és a haverja szedte fel a csajt, akkor így járt.


Nekem személy szerint egy barátság fontosabb, mint egy random csaj, szóval nem akadnék ki ilyenen (de remélhetőleg nem is kerülök hasonló helyzetbe, mert nem barátkozom olyan nővel, akitől akarok valamit).

2017. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben.

Még takony koromban :D nem mertem elhívni a csajt randira de egy haverom igen. Az a vicces, hogy végülis nem ment el a megbeszélt randira a csaj a haverommal(ezt mondjuk évekkel később tudtam meg) és később miután össze szedtem magam velem se szerencsére. De utánna meg újra randira hívta a haverom (erről már akkor is tudtam)és össze is jött haverommal aki másnap dobta :’D


Én miután minden részletet megtudtam erről igazából csak röhögtem :D

2017. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!