Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért azok a fiúk kapják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért azok a fiúk kapják meg a lányokat akik nem tepernek értük?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam ebbe a hosszú procedúrába hogy már nem is elég ha előben találkozunk facebookon kell neki írogatni és versenyezni még 3.-tól kb az ismeretlenig terjedő fiúkákkal akik szintén írogatnak neki és valószínűleg jobb helyről indulnak mint én mert van szociális életük is/valami a fáról jött telekokszólt ősember..Van egyáltalán esélye egy olyan embernek aki kocka és inkább a könyveket és a videójátékokat szereti megkapni olyan lányokat akik csinosak/értelmesek is?20F
2017. júl. 8. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

1. Fölösleges teperni bárkiért is. Mindig mondják, hogy a nőkért meg kell küzdeni, és nőként mondom, hogy ez nem igaz. Ha már az első perctől kezdve nem kölcsönös az érdeklődés, és úgy érzed, hogy mindig te írsz neki, és te tartod fent a beszélgetést, te próbálsz találkozókat szervezni, akkor inkább hagyd. Azzal, hogy olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel, csak a saját önbizalmad rombolod.


2. "Van egyáltalán esélye egy olyan embernek aki kocka és inkább a könyveket és a videójátékokat szereti megkapni olyan lányokat akik csinosak/értelmesek is?"

Itt kis ellentmondás érzékelek. Egy értelmes lánynak azért több kell, mint valami "fáról jött telekokszolt ősember." Ha valóban az okosabb, tudás terén is igényesebb lányoknál próbálkozol, akkor ők bizony értékelik, ha olvasol könyveket, és tudsz kerek mondatokban fogalmazni. :)


21/L

2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
nem szabad nő után futni. Ezt már rég megtanultam :)
2017. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
1es,inkább neked kellene megtanulni mondatot értelmezni,a kérdezőnek meg a vessző használtatát :D Egyébként szerintem az, hogy szereted a könyveket meg a videójátékokat, semmilyen formában nem akadálya annak hogy okos és számodra szép barátnőd legyen..mint ahogy egyik sem akadálya annak hogy normális szociális életed legyen, tehát valahogy változtass e téren,ha zavar.. plusz,ez a hisztis stílus sem nyerő,meg az önbizalom hiány sem :)
2017. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az 1-esnek ez a szint már magas és nem tudja értelmezni a dolgokat:D

Amúgy igen néha olyan gyorsan jönnek a gondolatok hogy nincs időm a helyesírást is nézni,de legalább nem megy a megfogalmazott mondat minőségi szintjére..

2017. júl. 8. 22:07
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:

Busz után, nő után nem futunk.

Majd jön a következő.

2017. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha saját bevallásod szerint is "kocka" vagy, és a legjobb tulajdonságod, hogy szereted a könyveket és videojátékokat, akkor ne csodálkozz, ha nem kellesz a szép és értelmes lányoknak.

A lányok figyelmét elég sok módon fel lehet kelteni. Azzal viszont, ha 90-es szintű paladin vagy, esetleg néha elolvasol egy-egy regényt, azzal nem igazán...

2017. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, Kérdező. Ez az egész párkapcsolati piac egy gyomorforgató felszínes, pénzközpontú húspiac lett. A világon semmi értelme belevágni, mert esélyed nincs. A nők olyanok, amilyenek, ha 10 pasas udvarol nekik, kiválasztják a legjóképűbbet, a legpénzesebbet, a többit meg levegőnek nézik, vagy friendzóne. Így lehetséges az, hogy a bulikirály helyimenőcsávóknak egyszerre van 4-5 barátnőjük, plusz még a sok egyéjszakás, az átlagpasasoknak meg szökőévente ha 1 kapcsolat összejön, akkor nagyon szerencsések.

És akkor még az átlag alattiakról egy szót se szóltam.


A legjobb döntés: hagyni az egész párkapcsolatosdi baromságot a francba, és élvezni az életedet, úgy tölteni, ami NEKED is jó! Mert ez a te életed, nehogymá' mástól függjön a boldogságod! Gondolj arra, hogy a mostani boldog párok 20 éven belül elvált, lelkibeteg, egymást gyűlölő szinglik lesznek. Te viszont megszeretheted az egyedüllétet, az összes pénzed és az időd a tiéd, nem kell senkihez se alkalmazkodni, és mehet nyugodtan a habzsidőzsi. A csajokat meg hagyd a 3,14csába, kit érdekelnek.

2017. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem még sose tepert senki, maximum tini koromban. Megis valaki megkapott valaki meg nem. :D tehát nem hiszem hogy ez teperéstől függne
2017. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!