Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ! LÁNYOK! Mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! LÁNYOK! Mennyire fontos nektek az első benyomása egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, nekem kivétel nélkül mindig az első benyomás-ismeredés találkozás volt a döntő!

Aki 10év, 1év vagy akármennyi ideje megtetszett v. megkedveltem, azt a szívembe zárom.


De ha nem igazán fog meg, akkor soha sem fog igazán meg.

De volt ilyen is h elsőre nem, csak később, de az csak belehabarodás lett.

26.L

2010. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sokan irtátok hogy az egyik legfontosabb, de ez nem igaz.

Ugyanis a legeslegfontosabb :)

2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálam annyira nem számít. Történt olyan, hogy egy fél évig arrogáns, mufurc alaknak tartottam egy srácot, aztán totál beleestem, mert láttam a jó oldalát is. Szerintem ha negatív az első benyomás, idővel lehet ellensúlyozni és bármi lehetséges. :) Mint ahogy a jó benyomás is átfordulhat rosszba...
2010. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első benyomást még gyengéden, de utána lehet vadulni ;)
2010. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nekem nagyon fontos az első benyomás...:D onnan megálapitom h érdemese egyáltalán szóba álni vele.:D
2010. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!