Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztességtelen voltam valamel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességtelen voltam valamelyikükkel? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Adott két srác. Az egyiküket télen ismertem meg, pár hétig együtt dolgoztunk (diákmunka), a másikukat pár hónapja, egy hotelben szálltunk meg még húsvétkor. A volt kollégámra sosem tekintettem úgy, mint akitől bármit akarok, eleinte civakodtunk is sokat, aztán valahogy mindig egymásba botlottunk, meg mindig elkezdtünk lelkizni valamin, így végül jóban lettünk. A másik srác pedig elsőre is nagyon tetszett, de nem léptem felé, mert nem tudtam, hogy akarok-e én most kapcsolatot, vagy úgy bármit. Vele megszakadt egy rövid időre a kapcsolat, mostanában kezdtünk el újra beszélgetni, találkozgatni. Elhjvott házibuliba is, ott csókolt meg először. Utána beszéltünk erről az egészről, végül elhívott randira. Én mondtam neki, hogy mostanában nagyon nem tudom magam hova tenni és kicsit tartok attól, hogy még mindig nem vagyok alkalmas a szakításom óta egy normális kapcsolatra (mindig is a hosszútávú kapcsolatok híve voltam, de attól még szükségem volt egy kis egyedüllétre és jó ideig "csak" flörtölgetésre).


A volt kollégám meg ezzel párhuzamosan kezdett el kicsit közeledni felém, gyakran csipkelődtünk, de mostanában kicsit feszegeti a határokat. Elhívott a szüleihez is, mert felajánlottam, hogy segítek nekik pakolni (felújítás), haza akartam jönni, de mondta, hogy nyugodtan aludhatok is ott. Külön ágyat kaptam, nem arra lett kihegyezve az egész, hogy bármi legyen. Végül addig-addig beszélgettünk meg hülyéskedtünk, amíg el kel kezdtünk csókolózni. És lefeküdtünk egymással.


Azt mondta, hogy ugyanúgy tekint rám és nem akarja, hogy emiatt rosszban legyünk, de azóta mintha jobban ragaszkodna hozzám és nem akarná, hogy a másik sráccal bármi legyen.


Viszont én a másik srácot szeretném komolyan venni és nem akarok két emberrel szórakozni. Tudom, hogy ez sem volt valami jó húzás, de szeretném tisztázni mindkettőjükkel az egészet. Nagyon szemét dolog volt a másik sráccal szemben, hogy lefeküdtem a volt kollégámmal? Nem számít megcsalásnak, hiszen mondtam neki, hogy nem tudok semmit garantálni még, de akkor is. Elmondjam neki, ha majd úgy alakul, vagy csak rontana a helyzeten?


Tudom, tudom, jön majd a ribizés, valahol megértem, de ugorjunk.


2017. júl. 4. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nem voltal együtt senkivel mikor lefeküdtetek...pár csók még nem járás.

ha őszintén elém állnál, és ugyanezt elmondanád, én biztosan nem akarnék tőled semmit.

mert:

1. ahol egyszer tűz volt ott mindig lesz parázs. (értsd: akik egyszer szexeltek, és működött, ott mindig lesz vonzalom, kis pia stb hatására felelevenednek az emlékek)

2. nem tudnám elviselni hogy egy olyan fiú barátod van akivel szexeltél már, és azóta is összejárnátok találkozgatni "hülyülni" aztán meg kitudja mikor lenne a hülyülés megint szexbe.

3. nyilván mivel meg nem tilthatom, meg úgyis megoldanád, plusz beszélgetést is vele folyamatosan, ezért nem tudnék bízni benned, nem lenne értelme a kapcsolatnak.

2017. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elme vagy. Hangulatok, állapotok tengere. Nem csináltál semmi rosszat.


Megcsalásnak számít, naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagyon picit, mert tudtad, hogy akar tőled valamit. Most is úgy írsz róla, hogy ez rossz-e. Ha tudnád, hogy nem, fel sem vetülne e kérdés benned, avagy érzed, rossz húzás volt.


De ez van s végül is mindkettővel megvan egy bizonyos múltad, mind 2 esetnél teljesen érthetőek események.


Te másodiktól akarsz valamit. Nem tudom, ő mennyire érett. Ha az, elmondhatod neki.


Már készen állsz új kapcsolatra. Nem tudom, hogy 2 hete, 2 hónapja, vagy sokkal több ideje, de már tökéletesen készen állsz.


Gondold át, melyikőjüktől akarnál többet, ill melyikőjüktől jobban. Hallgass szívedre.

2. tőled akar, 1. pedig hivatalosan ugyanolyan kapcsolat akar, mint azelőtt. Még ha vonzódik is hozzád, ő nem feltétlen akarja, de messze nem annyira, mint 2., és SZERINTEM, főleg azért ragaszkodik hozzád, mert ez ugye megtörtént s ki lettél használva érzése van.. Valóságban nem így van, de így lehet legjobban megfogalmazni most.


Konklúziókat rád hagyom, de én másodikat választanám., DE én nem vagyok helyedben, csak e apró szöveget olvastam el.

Neked kell tudnod, érezned.


Sok sok szerencsét s jót néked, akármi is lesz!

2017. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fontos emlékeztetned magad, hogy amiket 1# leírt, csak rá jellemzőek.


Most akkor ugyanígy megfogalmazom én is.


Ha én lennék második, azt mondanám, "ugyan... az emberi elme mókás dolog. Múltadat nézve, tökéletesen megértem. Ne is gondolkozz ezen, nem tettél se rosszat, se furát. Próbálj kijönni zavarodott korszakodból, hogy jó legyen neked."

"Engem amúgy sem zavar ha mással vagy, csak engem szeress, velem akarj lenni s legyen jó neked."


Egyébként nem feltétlenül van ott parázs ahol egyszer volt tűz. Elme, még ha lassan is, de tökéletesen átírható. Ha egy ember szerelmes, szinte minden addigi érzelmeit más felé, értelmetlennek látja. Egy erős érzelem s mindenki más felé irányuló megváltozik. De ez sem kell hozzá persze, csak leírtam neked, 1#, hogy gondolkozz valamin.


Szóval kérdező, neked érdemes ismerni annyira, hogy elmondhatod-e neki, vagy nem. De ha elméletileg egy tökéletes kapcsolat kialakítására alkalmas embereket veszünk, nem lenne baj ebből.

2017. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem tuti nem kellenél, ha csók/randi után lefeküdnél mással...
2017. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!