Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megtanulni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megtanulni, hogy ne akarjak rögtön komolyat egy fiútól, mikor megismerem? És hogy tudnék egyedül is boldog lenni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, de sajnos eddig még nem volt 1-2 hónapnál tovább tartó kapcsolatom és nem igazán tudom, hogy kell benne viselkedni. Nagyon ritkán tetszik meg valaki annyira, hogy el tudjak képzelni többet barátságnál, de akkor viszont fejben már rögtön előre ugrom, hogy "majd mi lesz, ha összejövünk", aztán valamiért sosem jön össze azzal,akivel szeretném, mert ő nem akar kapcsolatot, ilyen típus, kiderül, hogy barátnője van stb. Sajnos ebbe már sokadszor futok bele és mindig kiborulok utána, hetekig őrlődöm, mi lett volna, ha, mi lehet a baj velem. Ez elveszi másról a figyelmemet, pedig rengeteg dolgom van, amikre inkább kéne koncentrálnom. Általában olyan körökben mozgom, ahol nem annyira fontosak a párkapcsolatok, mindenki sokat utazik, dolgozik, a karrierjére koncentrál és elvan. Emiatt általában ilyen fiúk tetszenek meg, akiknek sokszor én is tetszem, vonzónak tartanak, legalábbis ezt a visszajelzést kapom, de aztán semmi nem lesz. A barátaim szerint egyedül is jól kéne éreznem magam, élvezni az életet, nem komolyan venni a fiúkat. De nem tudom, hogy tudnék megváltozni. Normális egyáltalán az, ha ebben a korban egyedül vagyok? Nem akarok mindenáron valakit, mert az lehetne, de a szerelem nagyon ritka és mikor úgy érzem, hogy valaki nagyon tetszik, akkor utána kiborulok, ha nem jön össze. Más hogy éli ezt meg?
2017. jún. 27. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha magamról olvasnék /41!/N/- túl egy házasságon és egy ötéves kapcsolaton. 10 éve vagyok egyedül rövid kapcsolatok ill. nem működő, egyoldalú hosszabb után...

ugyanezt éreztem ritka hogy megtetszik valaki elsőre de ha igen akkor nagyon!! Viszont a legjobb barátom annyira nem tetszett elsőre bár cukinak tartottam a szerelem csak később jött:)!! Adj esélyt szerintem Te is,.... megér egy próbát nem?:)

Sokan rossz párkapcsolatban őrlődnek az mennyivel jobb? Gondolj erre is!

Kiborulni iszonyatos egy szerelem után még most is, az én koromban!:)

2017. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kevered a hirtelen fellángolást a szerelemmel és ez az egész tévútra visz. Adj időt megismerni a másikat. Az nem baj, ha komolyat akarsz és nem csak hetyegni, az viszont igen, ha az előtt akarod ezt, hogy megismernéd rendesen.


26/F

2017. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismeros, mikor epphogy csak tetszik, esetleg volt egy randid, de mar elkepzelted, hogy eskuvo utan hogy is hangzana, ha felvenned a vezeteknevet, elkepzeled, hogy egyutt laktok, hany gyereketek lesz, hogy romantikaztok egyutt....azt mondom, nem baj ha igy abrandozol, de kozben mindig villanjon fel a jozan gondolat: meg nem is ismered, ez csak egy abrand, meglatjuk, mi lesz belole. En is ilyen voltam, epphogy megismertem, ugy ereztem, egy sikon vagyu.k, es maris tavlati terveket szottem, ugy ereztem, vele le tudnam elni az eletem...aztan rovid idon belul megis kiderult, hogy megsem.

Erdekes, a mostani paromat nem ereztem rogton a lelki tarsamnak, a tokeletes idealnak, akivel annyira egy hullamhosszon vagyunk, es nem kepzelegtem semmi ilyesmirol, megis valami nem hagyta, hogy elengedjem ot az eletembol, es lassacskan beleszerettem, megha nem is vagyunk egyformak. O olyan tipus, hogy tobb ido kell, mig kiismered, talan epp ezert nem kergettem abrandokat, hanem azt mondtam, majd minden kialakul. Nincs bennem , hogy jaj milyen lesz ha osszehazasodunk es gyerekeink lesznek. Egyszeruen elvezem ami van, hogy szeretjuk egymast, es talan eljutunk egyszer arra a pontra is, hogy hazassagrol meg gyerekekrol beszeljunk vagy kepzelegjunk, de mar realisan, nem utopiakent.

2017. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És beszélgessetek sokat hogy kiderüljenek időben a különbözőségek...erkölcsi, világfelfogás..ilyenek viszik tévútra leginkább......nehéz dolog párt találni..


Vannak aki nem gondolják komolyan 40+-ról beszélek általában túl egy váláson stb..már inkább a szórakozás felé hajlanak még nem emésztették meg vagy távol tartják magukat.....amelyik meg nem az vagy nős vagy sosem volt ott meg valami defekt van.. én a házasságközvetítőt preferálom nincs már sok időm 42 vagyok..

2017. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!