Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi a fontosabb egy csajban, a külső vagy a belső tulajdonságaik?

Figyelt kérdés
Ha választanotok kéne kivel járnátok inkább, egy csúnya de kedves csajjal, vagy egy nagyon szép, de bunkóval?
2010. máj. 19. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
bocsi, mostmár kettővel előttem.*
2010. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek!! 50-50 %, Külső megfog , belső megtart>>>> a lelke mélyén mindenki így van ezzel, aki azt állítja hogy nem, az hazudik!!!!!!

(Ugyanis tudat alatt első benyomásra a külsőt nézi mindenki... már hogy is vehetné figyelembe a belsőt, mikor nem is ismeri az illetőt?!)

2010. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Már bocs, nekem volt olyan lány, aki nem volt az estem, mégis annyira jól elvoltam vele, hogy később ez már egyáltalán nem érdekelt... szerintem már csak ezért sem jó az az 50-50%...
2010. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Na akkor úgy teszem fel a kérdést inkább, hogy: Egy nagyonkedves, nagyon barátságos ilyen kéne:

[link]

Bagy egy hülye, beképzelt ilyen:

[link]

2010. máj. 19. 20:21
 15/21 anonim ***** válasza:

1 estére a második.


Kapcsolatra egyik sem, van még millió jó csaj, minek vacakolnék valakivel, aki nyilvánvalóan nem tetszik.

2010. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem. Nekem egy átlagos kinézetű, a kedves és bunkó közötti (szóval a normális) lányok jönnek be, ennyi.
2010. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazából ki mit ért szépség alatt nekem igazából az a lényeg külsőleg hogy ápolt legyen ha ez megvan akkor szerintem már nincs probléma...

Belsőleg meg természetesen legyen értelmes...

Remélem tudtam segíteni:)

2010. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
P I N A
2010. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kedves 19:44

mi lenne ha kussolnál és kis pics@ 16 éves fejjel nem osztanád az észt a nagyobbnak?!

tapasztalatod az életben nincs. 16évesen még azt sem tudod mi tetszik , vagy raj legyen , vagy emo vagy kigyúrt. Majd fog tetszeni ha az értékrended megváltozik nagy korodra.

2010. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A belső a fontosabb. A két feltett kép közül pedig egyik sem. Van még bőven választék rajtuk kívül.
2010. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!