Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit neveznél romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszka7249 kérdése:

Mit neveznél romantikus helyzetnek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy: Veled milyen romantikus helyzet fordult elő, tudsz példát mondani? - Ez így izgisebb, ha példatörténeteket látunk. :)



Egyébként bármi, ahol 2 tekintet úúgy összetalálkozik, pláne ha egy mosoly kíséretében, vagy bókot kapsz/flörtölnek veled.

2017. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az olyan találkozásokat, amikor átfut az ember(remélhetőleg mindkét fél) agyán, hogy ez olyan "filmbe illő". Amikor az idő egy pillanatra megáll, a szívek dobbannak, gombóc képződik az ember torkában, jól eső remegés fut végig az ember testén, a külvilág megszűnik. Ezeknek olyan varázslatosak tudnak lenni, ezt még a kevésbé romantikus alkatú emberek is el szokták ismerni, ill. kiderül róluk, hogy nagyon is azok:)
2017. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat, ahol nem vonja el a külvilág vagy más ember a figyelmet a másikról és ahol képesek lennétek őszintén beszélni az érzéseitekről. Talán így tudom megragadni, de nem egyszerű.:) Nekem az a romantikus helyzet, mikor olyan az egész, hogy az ember ki tudja fejezni a másik felé tetszését és tiszteletét négyszemközt és közelebb kerülni hozzá.


Igaz, hogy így az ember egy haverjával vagy rokonával is lehet, de az érzelmek teszik romantikussá.(:

2017. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!