Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan emberrel érdemes ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberrel érdemes ismerkedni aki speciális szakiskolába járt?

Figyelt kérdés
Értelemesnek tűnik eddig interneten. Badoon ismertem meg. Amint felvettük egymással a kapcsolatot Facebookon, törölte is magát Badooról. Azt írta, hogy nem fogalmaz olyan jól, de jól gondolkodik. Legalábbis ahogy eddig észrevettem.
2017. jún. 11. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Az illető lány.
2017. jún. 11. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikusnak találod ismerd meg jobban, találkozzatok személyesen is, az döntő lehet.
2017. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló eset, bár tetszett a lány és kedvesnek tűnt de mivel nem tudtam pontosan miért járt speciális iskolába ezért inkább nem erőltettem a dolgot.

Mivel a képeken nem látszott betegnek arra tippelek hogy talán autista lehetett de ezt már nem fogom megtudni.

Talán ha komolyan érdekel a lány akkot beszélj vele erről és ha már pontosan tudod hogy mi a betegsége akkor el tudod dönteni hogy ezt el tudod-e fogadni és ha biztos vagy a dologban jöhet a személyes találkozó.

2017. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Említette, hogy gőzerővel tanult mindig, hogy valamire vigye majd az életben. Virágkötőnek tanult ki Győrben, de érdekes módon egy gyárban dolgozik. Állítása szerint az jobban tetszik neki. Remélem nem ijesztem el, ha rá kérdezek, hogy miért járt olyan iskolába. Eddig mindössze 1 kapcsolata volt, az is 2 évig tartott.
2017. jún. 11. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Személyes találkozó előtt kérdezd meg tőle hogy van-e bármi amit tudnod kell róla mielőtt találkoztok, és ha szerencséd van felhozza a témát. Már ha komoly baja van egyáltalán amúgy még az is lehet hogy csak tanulási nehézség miatt járt kisegítőbe. Ha kapcsolatot akarsz vele érdemes nyíltan beszélni a dologról.
2017. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem. Azt mondta, hogy a matek nem igazán ment neki. Ezért jelentkezett speciális suliba, mert ott jobban figyeltek a diákokra.
2017. jún. 11. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű akkor nagy gond nem lehet Vele. Még az is lehet,hogy a szülők óvták, nem szerették volna ha ebből hátránya lett volna. Egyébként meg 10 diákból 8-nak nehezen megy a matek, és ki tudja kinél mi áll a háttérben.Ha nem volt felmentve matekból nagy gond nem lehet.
2017. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem említette, hogy fel lett volna mentve.
2017. jún. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!