Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti ismerkednétek olyan férfival, akinek 28 évesen még sose volt barátnője?

Figyelt kérdés
Én személy szerint félnék tőle, és elkerülném.. :/ 22/L
2017. máj. 29. 10:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért, száz ilyennel ismerkedtél? Mondjuk jobb is szerencsétlennek, ha elküldöd, legalább majd talál olyat, akit a személye érdekli.
2017. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Olyan vicces,mikor idegen emberek jobban ismerik mások életét 😂😂😂😂😂
2017. máj. 29. 12:36
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
És az nem vicces, hogy te is azok közé tartozol, akik úgy gondolják, hogy jobban ismerik mások életét?:D Ugyanis ebből az egy infóból, hogy 28 éves korára még nem volt barátnője levonsz egy csomó következtetést, pedig ezer meg egy oka lehet rá, nem csak az hogy valami gond van vele külsőre vagy belsőre...Te is gondolkozz el egy kicsit, mielőtt ítélkezel.
2017. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
Letagadhatnál 10 évet kérdező.
2017. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Miért kell emiatt félni? Attól, hogy nem volt még barátnőnk még nem vagyunk automatikusan gyilkosok.
2017. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nincs értelme vitatkozni vele most veri magát egy 15 év mulva meg ott lesz jo esetben egy gyerekkel mert egy alfa elszórta magját és akkor milyen jo lenne egy ilyen rendes pasi az élet furcsa fordulatokat tud produkálni 42 férfi 19 éve nős vagyok
2017. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ultra ciki,ha valaki 28 évesen szűz. Tuti agyhalott
2017. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Gregory Toth válasza:

Bár még nem vagyok 28, előbb utóbb annyi leszek. Hadd oszlassak el pár sztereotípiát. Egyáltalán nem vagyok félénk. A mai nők nekem könnyűvérűek. Olyan nőt képzelnek el magam mellett, aki egész életében egyedül volt, mint én és megértjük egymást. Akivel bepótolhatom az elveszett éveket. Egy reklámcéget igyekszem beindítani, de ha lesz rá lehetőségem felmegyek egy társkeresőre.

A 2020-as eurovíziós dalfesztiválra próbálok összehozni egy győztes előadást, addig még van időm, ez a Youtube Channelem: https://www.youtube.com/channel/UCC7gknKHorGB1ASmAXDPhNQ

2019. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!