Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti ismerkednétek olyan férfival, akinek 28 évesen még sose volt barátnője?

Figyelt kérdés
Én személy szerint félnék tőle, és elkerülném.. :/ 22/L
2017. máj. 29. 10:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék, ez még nem jelenti azt kapásból, hogy valami gáz van vele.
2017. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kérdező vagy trollkodik, vagy több farkat fogott, mint kilincset.
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudják, igen. De ahogy megtudják azt hogy nem volt még barátnője már ha nem is kizáró ok, de erősen csökkennek az esélyei.
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
47%os egyik sem. Majdnem felidegesítettem magam a válaszodon amúgy,de mikor megláttam azt a 47%ot, egyből megnyugodtam. Nem tudom ki itt a legnagyobb troll. ;)
2017. máj. 29. 10:38
 15/28 anonim ***** válasza:
7%
Én nem ismerkednék vele, tuti ronda. 21/N
2017. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy szerencsételenek pont az ilyen hozzáállás miatt nem találnak senkit, úgy érzik kifutottak az időből, már elcseszték, kész, vége. Minél idősebbek lesznek, ez a feszültség annál tovább nő bennük és ha csak nem lesznek olyan szerencsések, hogy valaki így is szóba áll velük, b@$zhatják.


Tudod van, akinek a tinédzser kora nem arról szól, hogy pasizik/csajozik, van akinek ez kimarad és nem feltétlen azért, mert pszichopata/retardált. Ellenben ha nem azt nézed, hogy milyen ember, hanem egyből teszteled ismerkedéskor, hogy "hány csajod volt?" akár így direktben, akár indirekt, akkor azzal csak elcseszed az egészet.


Mitől félsz, hogy nem jó az ágyban? Vagy hogy tapasztalatlan a kapcsolatban? Elárulok két dolgot:

Az ágyban nem attól lesz jó, hogy tapasztalt lesz, hanem attól, ha kiműveli magát ilyen téren, vagy egyáltalán érdekli, hogy a partnere élvezi-e, törődik a másikkal. A párkapcsolat pedig olyan, hogy bárki beleedződik.


Csak gondolj bele, mit éreztél volna Te, amikor még kis szűzike voltál és emiatt elhajtott volna valaki. Biztos nagyon jól esett volna, hogy egy címkét lát rajtad és nem az embert, igaz?


Én meg tudom érteni a kérdést, nekem jóval később lett először párom, mint az átlagnak. (23 voltam talán?)


Azóta volt 1-2 kapcsolatom és most végre egy hosszú kapcsolatban vagyok. Mindig idősebb nőim voltak és mindig ki tudtam őket elégíteni, most sincs ezzel gond. A kapcsolatban pedig a hozzáállás számít.


Ennek ellenére én nem kezdenék 22 éves lánykákkal 26 évesen, mert gyakran még a harmincas korosztály is gyerekes, ezt tapasztalatból tudom.

2017. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én attól tartanék,hogy valami mentális problémája van.Vagy pl önbizalomhiányos,és azok általában önzők és agresszívak. Normálisan működő pasinak minimum 1 nője már biztosan volt. Még akkor is,ha nem tartott sokáig a kapcsolat.
2017. máj. 29. 11:10
 18/28 anonim ***** válasza:

#17

Igen, ez lehet. Nekem is van egy erős mentális problémám: nem tudom előadni magam, hogy milyen nagy hím vagyok, és csak kedves vagyok. Kínos amikor látom társaságban a tipikus "csávó vagyok, de nagy csávó" figurákat, akkor nem bírom nem kinevetni őket, és nagyban néznek hogy "WTF" min röhögök, de annyira átlátszó, és olyan gáznak tűnik.


Egyébként lánybarát extrákkal ér, vagy csak hivatalos, facebookon bejegyzett kapcsolat a jó?

2017. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

#17 Ez ostoba közhely. De amúgy mi a fenétől legyen önbizalma szerencsétlennek, ha minden nő elhajtja, úgy mégis? Mindenki csak ezt várja el a pasiktól, de hogy honnan kéne, hogy legyen neki, azt senki nem mondja meg. Főleg ha ilyesmikkel koptatják le. Azért próbáld már meg átérezni kicsit.

Ne értsd félre a mondandóm, sok retardált van, aki valóban jobb, ha nem szaporodik. De sajnos vannak normálisak is köztük, akik ilyen közhelyek és előítéletek miatt vannak kikosarazva és nem is érdekli a kiszemelt nőt, hogy milyen ember, csak az, hogy miket képzel róla el előre.

Persze hiába érvelek, úgysem változik a világ, tudom. Csak azért a másik oldalba is belegondolhatnál. Lehet, hogy életed szerelmét hajtod el, hülyeség miatt.

2017. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
100 ilyenből kb 1 a normális..
2017. máj. 29. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!