Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezzel mire célzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mire célzott a lány?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány, tetszik és járnék vele. Nemrég meg is kérdeztem hogy van e esélyem nála, és azt mondta hogy egy jó ideig senkinek sincs...minden ok, nemsokra rá mondom neki hogy azért még próbálkozok erre ő ezt mondja:,,ok, csak ne erjen majd csalodas nem szeretnem"... én arra gondoltam hogy esetleg arra értette hogy ha nyomulok akkor érhet a csalodás. Persze én nem vagyok nyomulos tipus csak nem szeretnék félreértést, és hogy kellemetlen helyzetbe hozzam a lányt. Ti mire gondoltok mire célzott? Pls a bunkó válaszokat hagyjátok...köszi
2010. máj. 17. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel most szakított a barátjával nyilván fellépett nála egy hatalmas adag szeretethiány, és ezt a barátain tudja csak "kitölteni". Várj türelemmel, akár hónapokat. Szakítás után nem az az első gondolata az embernek, hogy "na lássuk kivel lehetne összejönni".
2010. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jajj en nem egyfolyatba cseszegetem hogy ''na akkor mikor jarunk mar?" hanem egyszer kerdeztem, mondta hogy most szabad akar lenni, mondom ok, tehat nem surgetem a dolgot, mert a vegen csak nem jon ossze...am lehet h ez hulye kerdes de most komolyan kb a lanyoknal KB mennyi ez az elrendezodes dolog? En szerintem egyeni, mindenki maga tudja, donti el hogy mikor all keszen egy uj kapcsolatra
2010. máj. 19. 12:40
 13/18 anonim ***** válasza:

"mikor taliztunk csak egyszer-egyszer adott puszit most meg minden talizasnal"


naná, mert akkor volt még párja...

2010. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem megbántani akarlak, de ez nem fog összejönni... ismerem az ilyen hozzáálást, hogy most senkinek...
2010. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nincs sok esélyed.
2010. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret, mint egy baratot, lehet tetszel neki lehet nem itt sztem nem ezen van a hangsuly. Ha egy hosszu kapcsolatanak lett vege, biztos nem szeretne hirtelen egy masikba fejest ugrani. De teged meg akar ovni attol h pofara ess. Es nem azert mert nem jossz be neki, mert lehet h igen. De jelen helyzetben visszautasitana. Lehet egy kis ido mulva mar nem. Haggyj neki idot es hagyjad hadd legyen meg csak baratsag. Mert ha kialakulhat valami ki is fog. Ettol ne felj:) 16/L
2010. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen. Igen, egy hosszu kapcsolatának lett vége...de az is igaz hogy én tul hamar rákérdeztem, de csak azért mielött más is rákattan. Hagyok neki időt, szerintem összejön(remélem xD), ja és csak azért kérdeztem rá hogy tudjon rola hogy érdekel, ezt ezelött is tudta ha jol tudom.
2010. máj. 19. 17:46
 18/18 anonim ***** válasza:

Az idő. Ha így reagált, akkor kellhet neki kb. 2-4 hónap. Ez persze csak egy bátor tipp. :) Igazán senki sem tudhatja.

A nyár kezdete, a szünidő majd felgyorsíthatja a gyászt nála.

2010. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!