Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezzel mire célzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mire célzott a lány?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány, tetszik és járnék vele. Nemrég meg is kérdeztem hogy van e esélyem nála, és azt mondta hogy egy jó ideig senkinek sincs...minden ok, nemsokra rá mondom neki hogy azért még próbálkozok erre ő ezt mondja:,,ok, csak ne erjen majd csalodas nem szeretnem"... én arra gondoltam hogy esetleg arra értette hogy ha nyomulok akkor érhet a csalodás. Persze én nem vagyok nyomulos tipus csak nem szeretnék félreértést, és hogy kellemetlen helyzetbe hozzam a lányt. Ti mire gondoltok mire célzott? Pls a bunkó válaszokat hagyjátok...köszi
2010. máj. 17. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lekoptatott finoman! Tényleg finoman!
2010. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva,nem akar összejönni veled...Én is ezt szoktam csinálni, ha nem tetszik valaki,hogy azt mondom neki,ha szabad vagyok,hogy nem szeretnék senkit...Bocsi ha elkeserítettelek,csak leírtam a véleményem,de azért sok sikert,hátha kapsz itt pozitív válaszokat is:)
2010. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég egyértelmű kopp. Ne pazarold az idődet.
2010. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

le pattintott.

sajnálom.

2010. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem tudja mit akar:tök határozatlan.Érhette fájdalom,csalódás,akármi,vagy egyszerűen csak tisztulni akar emlékektől:egyedül.Én is inkább a nem fele hajlok,de mi lenne,ha elfelejtenéd egy ideig hogy mit akarsz,és megpróbálnál a barátja lenni?Ha a szitu megengedi persze.
2010. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem azért mondta hogy most senkinek sincs esélye hogy lekoptasson, mert kb 1 hete lett vége egy elég hosszu kapcsolatának mert nem az a fajta aki egybol mással akar járni...lehet hogy túl hamar kérdeztem meg de nem akartam vesztegetni az idot mielött más is a képbe kerül... de akk se éertem mert mikor megvolt meg a barátja addig, mikor taliztunk csak egyszer-egyszer adott puszit most meg minden talizasnal...sőt...mikor még megvolt a barátja, és kiváncsi voltam hogy mi a helyzet járnak v nem akk ugy kerdeztem rá hogy ,,na és hogy van a barátod?" akkor monta hogy nem tul jol mert beteg, es irta utana hogy ,,de már szakitottunk...". kozben meg voltak kisseb szunetek koztuk es mikor feltettem a kerdest h hogy van a baratja akkor nem monta hogy szakitottak csak ha rakérdeztem, most meg irta magátol. most nem akarom magamat vigasztalni de sztem tetszem nki.
2010. máj. 17. 16:34
 7/18 A kérdező kommentje:
de baratoknak baratok vagyunk mar reg :)
2010. máj. 17. 16:35
 8/18 A kérdező kommentje:
utolso nem ertem: ,,Én is inkább a nem fele hajlok"
2010. máj. 17. 16:37
 9/18 anonim ***** válasza:
nembiztos, hogy le akar koptatni...lehet hogy csak fél...
2010. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Te most azt szeretnéd hallani, hogy ez csak olyan értehetlen női szöveg volt a lány részéről és van esélyed. Gyakran jönnek ide az emberek egy kérdéssel, úgy hogy már a választ is tudják. Illetve tudják, mi az, amit elfogadnak, és mi lesz az a válasz, amit majd kimagyaráznak. Ne tedd!

Most nincs esélyed a lánynál. Hagyj neki egy kis időt, hogy rendezze magában az érzéseit és újra maga lehessen.


Ha te vagy az, akivel majd folytatni akarja, akkor úgyis a közeledben lesz, ha készen áll a kapcsolatra. Ne áltasd magad azzal, hogy azok az apró jelek, amit leírtál (puszik, apróságok) azt jelentik, hogy most sok esélyed van. Jó barátja vagy és most, mivel a pasija már nem puszilgatja, nagyobb a szeretetéhsége.

Maradj a barátja, ha ez működik részedről, és ha később ő is akarja, akkor lehet köztetek valami.

2010. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!