Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ciki ha egy srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha egy srác nem iszik alkoholt buli közben, vagy csak direkt csesztetnek a haverok?

Figyelt kérdés
Amúgy is elég szerény vagyok,de most elkezdtek csesztetni hogy nem iszok,ennek csak annyi az oka hogy nagyon felviszi a gyomorsavam,meg az alkohol elfogyasztása után pár órára nagyon elkezd görcsölni valamelyik végtagom ( mindig másik,és napokig fáj ) Ezért ugye bár inkább nem iszok,de a haverok szerint az meg ciki a nők szemébe,és nem is férfias ha valaki nem iszik.Most tényleg így van ez,vagy csak az alacsony önbizalmam miatt hiszem el ezeket egy idő után ?
2017. máj. 27. 20:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nálam pozitívum ha vki. nem iszik.Én nem szeretem az alkoholt és nem is iszom!Nem érdekel ha a többiek azt mondják igyak mert ha nem akarok nem fogok inni és kész!Ne foglalkozz a barataiddal csinald azt amit te akarsz! 19l
2017. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meg kell látni a különbséget a komoly cseszegetés és a baráti zrika között. Én 4 éve nem iszom, de ettől még ugyanúgy elmegyek néha a srácokkal, ugyanolyan jól szórakozom (sőt a legközelebbi találkozásnál a vigyort sem könnyű letörölni az arcomról...), és simán megy egymásnak a baráti odamondogatás. Őszintén szólva élvezem, meg egy kicsit különlegesnek is gondolom magam, mert nincs olyan sok ember, aki egyáltalán soha nem inna alkoholt.

22/F

2017. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lerészegedni sose részegedtem le szerencsére,mindig tudtam hol a határ,de mostanában egy pohár bortól is hajlamos főleg a lábam görcsölni,így inkább a felesleges fájdalomtól megkímélem magam :D
2017. máj. 27. 23:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én párom az egész életében SOHA egy korty alkoholt nem ivott. Egy elég karakán, magabiztos férfi, és hidd el, volt, hogy őt is piszkálták emiatt, ő meg legbelül nevetett.

Amikor összejöttem vele, sose fordult meg a fejemben, hogy ez ciki lenne, sőt. Ő megmondta, hogy ez van fogadják el pont.

Hidd el, ez egyáltalán nem hátrány, sőt. Aki ÉRETT, normális nő, annak meg sem fordul a fejében, hogy ez negatívum. Ismétlem, meg sem fordul a fejében.

Semmi közük hozzá, miért nem iszol. Komolyan, néha már kiakadok, hogy mindenbe belekötnek egyes emberek.

Kérdező, emiatt véletlen se legyen önbizalomhiányod.

2017. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!