Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ciki ha egy srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki ha egy srác nem iszik alkoholt buli közben, vagy csak direkt csesztetnek a haverok?

Figyelt kérdés
Amúgy is elég szerény vagyok,de most elkezdtek csesztetni hogy nem iszok,ennek csak annyi az oka hogy nagyon felviszi a gyomorsavam,meg az alkohol elfogyasztása után pár órára nagyon elkezd görcsölni valamelyik végtagom ( mindig másik,és napokig fáj ) Ezért ugye bár inkább nem iszok,de a haverok szerint az meg ciki a nők szemébe,és nem is férfias ha valaki nem iszik.Most tényleg így van ez,vagy csak az alacsony önbizalmam miatt hiszem el ezeket egy idő után ?
2017. máj. 27. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, az a gáz csak, ha valaki annyit iszik hogy már magáról sem tud. ha valaki nem iszik, vagy kicsit iszik, vagy annyit iszik hogy még nem részeg, az nem gáz egyik se.
2017. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem kifejezetten előny.
2017. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jesszusom, nehogy elhidd! :)

El tudom képzelni, hogy nem csak direkt szivatásból mondják, úgyértem bizonyos kor/réteg/intelligenciaszint alatt saját maguk is elhihetik, amit mondanak, de attól meg nem lesz igaz. ;)

2017. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*attól még :p
2017. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon "intelligens" haverjaid lehetnek...
2017. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Párom se nem iszik alkoholt és nem is cigizik. Én se csinálom ezeket. Tehát én eleve olyan pasit is szerettem volna, aki hozzám hasonló. :) Ennyi.


Szerintem meg az a ciki, akinek pia kell ahhoz, hogy jól szórakozzon egy buliban.

2017. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az elözőekkel.

Az a ciki, ha valaki sokat iszik, nem tudja hol a határ.

A szórakozás nem az ivászatról szól.


Ne foglalkozz velük, te gondolkodsz jól :-) szerintem ez a nők szemében is sokkal szimpatikusabb.


N

2017. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az nem ciki ha nem iszol. Az lehet kínos, ha nem tudod kontrollálni a viselkedésedet mert offon vagy.

Nálam az lenne a hátrány, ha elvárás lenne, hogy én se igyak. Szeretek néha alkoholt fogyasztani. :)

19/L

2017. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szeretek inni neha a parommal, ha olyan esemenyen vagyok, de oszinten szolva ha nem csinalnank soha tobbe, akkor se dolne ossze a vilag. Abszolut nem erdekel, iszik-e egy ferfi vagy sem.
2017. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Régen sokat jártam le egy kis "kocsmaszerűségbe" biliárdozni ismerősökkel.Én a játékért-társaságért, ők szintén és a piáért persze:)))

A tulaj mindig kérdezte, hogy ki s mit kér...mondták is mit kívánnak és én is, ami narancslé volt, de persze az nem volt gondolatban sem...maradt a csapvíz-ingyen...4-adik látogatásnál-alkalomnál már meglepően volt a kínálatban narancslé...talán kedvemért?...következőnél már alma s bővült a kínálat e téren és a fogyasztás jellege is változott cimboráknál meglepően:DDDD


Igazából sz@rd le a haverok véleményét e téren és idd azt, ami jólesik és még talán követnek is ebben;)

2017. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!