Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves nők nekem szőrös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők nekem szőrös a mellkasom és mindenem és ezt nem egy nő szóvá tette. Hol élünk? Hát hol élünk? Férfiasság alapvetése a szőrös mellkas és egyebek! Mi ennek az oka hogy a férfiatlanság elterjedt?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 18:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem széles a csípőm, nagy a fenekem megszólt ezért valaki. Hát hol élünk? Csak az a nő, akinek ilyen gömbölyű formái vannak.. Ja, nem, van,akinek más tetszik.
2017. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
nem tetszik és kész, nem gondolom, hogy bárkinek magyarázkodnom kéne, hogy miért a kevésbé szőrös pasikat szeretem
2017. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ne aggódj..van akinek ez tetszik..nekem nem nagyon:S

Azért ha szeretnék egy férfit aki nagyon szőrös elfogadnám..csakhogy tudod, ha én képes vagyok szőrteleníteni, akkor ugye...

2017. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

20# Dehogynem lehet puszilgatni. Az én párom is szőrös, nekem meg csupaszon nem tetszene, és szó sincs róla, hogy én szőrös lennék az ő mellkasától. Nem vedlik. :D

Ja, és egyáltalán nem ápolatlanságról van szó, ha kérném a kedvemért leborotválná, é viszont szeretem a puha, illatos szőrszálait (sokkal tovább érzem rajta a tusfürdőt vagy a parfümöt is, mint a csupasz bőrén).

Az, hogy valakinek a szőrös vagy a borotvált tetszik, pusztán ízlés kérdése, de azért ne mondjuk már, hogy egy természetesen szőrös férfi mellkas undorító, csak azért, mert szőrös. Neked nem tetszik, nem jön be, oké, szíved joga.

2017. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

De attól még találhatja undorítónak, mert neked tetszik. Nekem rakott krumpli is undorító, felőlem eheti mindenki, de nekem undorító.


Mellesleg a természetesen szőrös nőket is undorítónak tartják.

2017. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A rakott krumplit én sem szeretem le vele!
2017. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A 40 feletti noknek egynek se jelentett problemat a ferfiak szoros mellkasa. De mindegy is... Sok szep szoros not megismertem eletem soran. Nem kellenenek.
2017. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mellkason,nemiszerven,és a hónaljon lévő szőr számomra visszataszító,és nem azért mert mai lányka vagyok,35 éves leszek nemsokára.
2017. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Azert is mondom . 40 felettiek szerint az igazi ferfi szoros
2017. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
79%
Marha nagy generációs különbség 5 év :D
2017. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!