Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves nők nekem szőrös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők nekem szőrös a mellkasom és mindenem és ezt nem egy nő szóvá tette. Hol élünk? Hát hol élünk? Férfiasság alapvetése a szőrös mellkas és egyebek! Mi ennek az oka hogy a férfiatlanság elterjedt?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 18:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, olyan nőt kéne választanod, akkor elfogad olyannak téged, amilyen vagy.

És mi van akkor ha valakinek nem tetszik a szőrös mellkas? Nem vagyunk egyformák, nem tetszhet mindig minden mindenkinek.

Ne légy már ennyire gyerekes felfogású.


Van, akinek tetszik, van, akinek meg nem. Ilyen egyszerű.

Gondolom pl. neked nem jönnek be a duci csajok. De másnak meg bejönnek. Ennyi. Nem kell ezen kiakadni ennyire.


És tényleg nem a szőrtől leszel férfi, hanem az értelmi érettségedtől, mentalitásodtól, meg úgy egyébként, hogy kuki van a két lábad között. :D


Én elfogadom azt, ha szőrös, azt is, ha nem. Nekem teljesen mindegy. A pasi viseli, úgyhogy nekem ebbe semmi beleszólásom sincs.

2017. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Én is jobban szeretek bőrt simogatni, mint majomkent kurkaszni, de ez egyéni. A hisztis viszont lelombozo.
2017. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
45%

A szor alapvetoen taszit.

Engem a szolga pasik izgatnak. Aki azt mondja,hogy dragam,barmit leszedek,ha akarod. Igy a mentalitasod nem vonz,nem a szorod a kozponti problema.

N

2017. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Jó, azért, mert téged megirigyelne egy Big Foot is a Himalájából, nem kell mindenkinek Yetinek lenni. :)

29F

2017. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
A szőrös mellkas oké, sőt kell is, na de hogy mindened az, már megbocsáss... A partnerem legyen férfi, de ne ősember!
2017. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát szőrösség és szőrösség közt is van ám különbség...én is szőrös vagyok, meg a Csubakka is és mégis micsoda különbség..ha szóvá tették, akkor biztos nagyon sok lehet rajtad mindenhol....ez nem a férfiasságot sugallja
2017. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%
Keress olyat, aki a szőröst is szereti, vagy mindegy neki. Mostanában ez a szőrtelenítés a divat, már a fiatal lányok ezt látják, hogy ez a trendi fiú, aki csupasz, meg ezért döglenek a barátnők, a fiúk meg próbálnak megfelelni a divatnak. Ezért terjedt el.
2017. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Hát hol élünk?

[link]

2017. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne diszkriminálj, nekem genetikailag szőrtelen a mellkasom. :P
2017. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%
Azért rossz a szőrös mellkas,mert nem lehet puszilgatni,és szex után az én mellkasom is tele lesz szőrrel,ez elég undorító.
2017. máj. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!