Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik a kellemetleneb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik a kellemetlenebb, ha egy fiúnak nincs autója, vagy ha van, DE egy régi, szakadt, lassú autója van? Kellemetlenebb beülni egy 30 éves autóba, mint semmibe?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 31 éves 54 lóerős kettesgolffal szelem az utakat. Inkább el se mondjam, hogy van autóm?
2017. máj. 10. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindeggya csak guruljon! :)
2017. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Carcass9 ***** válasza:
100%
Nem kellemetlenebb. A lényeg az, hogy menjen! :)
2017. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lassúbb mint a gyalogos, akkor ne parázz! :D
2017. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Samaram van.

Egy almom a Niva.

Paromnak opelje van.


Es nekem van jobb autom. Mondjam meg ? :D

2017. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem soha nem foglalkoztatott, hogy a fiunak milyen autoja van, pedig no letemre szeretem a kocsikat
2017. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Guruljon. Sztem az a világ legjobb autója. Első nekem is az volt...vagyis Anyué volt, én használhattam. Imádtam.

Engem sosem érdekelt milyen vagy hány éves.

Mélyen áron alul tudtam venni két szuper jó, megkímélt 10 éves autót..errefel Anyukám előbb szólt, hogy eladta a 2es golfot...majdnem sírtam érte.

Szerintem ne szégyelld. Ha meg valaki szégyell beülni, hagyd inkább...az pénzre, presztízsre megy.

31 Nő

2017. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem édesmindegy, nem várom el sem azt, hogy valami csilivili verda legyen, sem azt, hogy furikázzon. Ha meg már közös életünk lesz, nekem addig tökéletes lesz a közös kocsi, amíg belefér a család és nem robbanunk le vele. A kocsi az aztán egy abszolút századlagos dolog. A figyelmesség és a jó szex sokkal fontosabb :)
2017. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4 kereke legyen meg teteje, nyáron a padló sem fontos annyira.
2017. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy belül patyolat tiszta legyen!
2017. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi golf is mutathat jól. Kézzel is fel lehet polírozni ha matt + kis gumiápoló és tök szép lesz.
2017. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!