Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki az a lány, akivel a fesztiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a lány, akivel a fesztivál csajozás, hogyan is zajlik témában válaszolunk a srácnak?

Figyelt kérdés
21 éves, 176 magas(bakancsban 180), open air-re hívós, f*szbukos?
2010. máj. 15. 22:08
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/170 A kérdező kommentje:
és Pannónia feszt? Várpalota nincs messze...
2011. márc. 9. 13:05
 162/170 anonim ***** válasza:

ÉS azon mi van ugyan? :D

Amúgy egyenlőre úgy néz ki, h a sabatonos napra kimegyek metálfesztre, remélem equilibriumot is arra a napra rakják, mert ez lesz a 2 hallgatható együttes az egész feszten :D (leszámítva a wisdomot és a tűzmadarat, de azokra akkor megyek,a mikor akarok...)

2011. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/170 A kérdező kommentje:
Látom, hogy te nagyon zenekar orientált vagy. Én is szívesebben megyek fesztiválozni olyan helyre, ahogy a kedvenc előadóim lépnek fel, de ami nem elhanyagolható, hogy a jó társaság a lényeg és a fesztiválhangulat. Pannónián valóban nem lép fel olyan együttes, akit még nem láttam volna, de a barátokkal az az öt nap felejthetetlen lesz. (:
2011. márc. 11. 12:00
 164/170 anonim ***** válasza:

Na jó, de nekem az ismeretségi köröm kezdjük ott, hogy nem metálos :D

Aki meg igen, az többnyire azokat az együtteseket kedveli, mint én. Kinőttem már abból a korból, hogy csak úgy elmegyek minden helyi koncertre berúgni meg bulizni egy jót:)

Szívesebben megyek olyan koncertekre, ahol ismerem és szeretem a zenét, nem csak a buli kedvéért vagyok ott.

2011. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/170 A kérdező kommentje:

És te hogy lettél metálos? Én is szívesebben mennék el olyan fesztekre, ahol a kedvenc előadóim játszanak, de sajnos még nem rendelkezem annyi lóvéval, hogy kibírjam az utazást, a fesztiválbérlet árát és az ottani költségeket. És hogy ezt mind egymagam, az végkép felejtős. Mivel már elvégeztem a fősulit, nincs diákom, így az, hogy csak pestre felutazzak, meg vissza, kerülne kb 10000be. Az egyik barátnőm Bristolban melózik, meghívott magához pár napra, és ha egy-másfél hónappal azelőtt rendelem meg a repjegyet, mielőtt indulnék, akkor oda vissza 20€-ba kerülne, ami max 5400ft. akkor meg hogy is van ez? Pannóniára is úgy megyünk, hogy összedobunk benzinre öten, és így sokkal gazdaságosabban jön ki a dolog.


Tehát nem szeretek magam fesztiválozni, és még nincs annyi pénzem, hogy kimenjek "külföldebbre" egy fesztre.

2011. márc. 16. 15:31
 166/170 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sajnos pénzem külföldre. Tavaly ez a metálfeszt nagyon jó volt, de az idei felhozatal...

Egyébként FeZeNre szoktam elnézni, na meg ilyen kis különálló koncertekre. A sátrazást, fesztiválozást annyira én nem bírom, ezt igazoltam magamnak rockmaratonon is idén, nem nekem találták ezt ki :D

Ha van valami a közelben, megfelelő áron, akkor persze oké, de ahhoz minimum 1-2 jó együttes is kell (még ha magyar is, bár abból sokat nem szeretek:P).

Amúgy hűűű:D 13 éves koromban meghallgattam a Blind Guardiant mert egy táborban azt hallgatták a csapatom tagjai :D Kicsit rákaptam, így kezdődött az egész:)

Nálad?:)

2011. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/170 A kérdező kommentje:

Egészen fiatalon még nem szerettem a metált és a z ezt környező műfajokat, sőt, ellene voltam. Viszont egyszer az egyik jó barátomnál töltöttem el pár hetet, egyik nap az utcán találtunk egy cd-t. Belehallgattunk, német rock volt, nekem rögtön szimpi lett, mert nem az a "csapból is az folyik" zene volt, mint utólag kiderült, a Rammstein Mutter albuma került a kezeim közé. Ezekután kezdtem el hallgatni SOAD-ot, Nirvana-t, stb-t, ezután jött a "lázadunk korszakom" selly's bakancs, fekete ruhák, szütyő és hosszú haj... Amit azóta is növesztek, de ezen a nyáron végleg elbúcsúzom tőle.


huhh nah azthiszem most ennyi elég

2011. márc. 21. 10:41
 168/170 anonim ***** válasza:

Levágatod a hajad?? ez szomorú :P Miért?

Engem mondjuk a rammsteinnel ki lehet üldözni a világból...

2011. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/170 A kérdező kommentje:

kb öt-hat éve kezdtem el növeszteni, és már elég volt a jóból, jöhet a változás. Le akarom zárni valamilyen szinten az eddigi életem, és ezzel kicsit felforgatom magam, ha érted mire gondolok.

A Rammstein-t pedig vagy szeretni lehet, vagy utálni. Nincs apelláta. Én az első csoportba tartozom :D

2011. márc. 21. 20:52
 170/170 anonim ***** válasza:

Én is nagyon zenekarorientált vagyok. Bár én abban a korban vagyok, hogy elmegyek bármely bulira bulizok berúgok stb, de inni, haverokkal lenni lehet bárhol, bármikor, 10k-s bérlet leperkálása nélkül is, tehát ha fesztiválra már kifizetem a pénzt, akkor amikor csak lehet, koncerteken vagyok. Mondjuk Maratonra csak 3-4 olyan nagyobb kedvencem megy, oda a hangulat miatt is megyek :)



Hmm... én nem is tudom, hogy lettem metálos... egészen fiatalka koromban egy tátrai kiránduláson esős napok voltak, így végig a Viva TV előtt gubbasztottam (mert itthon nincs), és a végére már ismertem az összes klippet, és egy nagyon tetszett. Otthon még akkor internetünk sem volt (úgy 10-11-12 éves ha voltam), így utána sem tudtam nézni a dalnak később.

Aztán a fogalmamsincshányadik szülinapomra, talán 13, egyik osztálytársamtól egy videoklipválogatásDVD-t kaptam... Végignéztem a klipeket, és fölismertem azt a régenhallott dalt, amit imádtam a Viván.. Nightwish-Nemo :')

Nightwishel, Sonataval, Within Temptationnel és hasonlókkal kezdtem, azelőtt meg Avril és Green Day, hah.

2011. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!