Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programot szervezhetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot szervezhetek, ha az első randink télen lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai ezen gondolkozni, de jobb előre felkészülni és nem akkor tökölni majd, a kiszemelt most külföldön van, decemberben jön vissza.
2008. okt. 14. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
egy vacsi az egyik étteremben, mozi, színház, esetleg mind2-en jól fölöltöztök és elmentek egyet sétálni és ha fáztok egymáshoz tudtok bújni... :) Vagy ha lesz hó akkor egy hogolyózást vagy szánkózást is belehet szervezni. Vagy korcsolya
2008. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 évesen (ezt elfelejtettem mondani) nem fogja magát egy kicsit kínosan érezni ha vacsorázni hívom?
2008. okt. 14. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmehetnétek mondjuk jégkorcsolyázni:)
2008. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

vacsora,pompás ötlet ;)

hidd el.

2008. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is télen szeretném a lányt elhívni valahova, akibe szerelmes vagyok. Szerintem először csak elhívom sétálni, hóesésben 98% siker. Remélem mindkettőnknek sikerül, sok sikert! :)
2008. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja... barátnőm is 17 éves, mégis étterembe vittem valentinnapon... és nagyon tetszett neki szóval nem hinném hogy baja lenne vele
2008. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ejha, én is külföldön vk és decemberben megyek haza:D csak nem engem akarsz randira hívni:P. bár én már nem vk 17...:). szerintem a korcsolyázás egy cuki program, ha tud akkor is, ha nem akkor meg ari, ha tanítgatod, meg én imádtam forró teázgatva beszélgetni a koripályán. Amugy szerintem nem érezné magát rosszul egy vacsorától, főleg ha romantikus alkat.meg akkor nem kell nagyon elegáns helyre vinned, hanem egy kellemesebb, csendesebb helyre. de sétálhattok egy egész rövidet és utána beülni felmelegedni egy kis teázó helyre pl. sajnos hó nem hiszem h túl sok lesz, de a hógolyózásból is kisülhetnek jó dolgok:)
2008. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
őőő sztem hóesés ben én nem mennék sétálni de ha szereles vok akk igen de a telet nem szeretem az ősz még elmegy...nah akk hívd el(Y)
2008. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!