Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit lehetne tenni? Hogyan lehetne folytatni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel régebb óta ismerjük egymást. Egy helyen is dolgozunk. Most betegállományban van. Nem lehet tudni pontosan, hogy mikor jön újra dolgozni. Mondja mindig, hogy ha meggyógyul akkor beülhetünk valahova. Szívesen benne van. Eddig ő is aranyosnak tart. Többször is mondta már. Minden nap beszélünk pár szót. Mondta, hogy nem zavarom őt, mert úgy sincs kivel beszélgetnie.
2017. máj. 5. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább tini kategóriába való a kérdés.

Tehát.Megbeszéltétek,hogy hogyha meggyógyul akkor randiztok,találkoztok.Folyamatosan tartjátok a kapcsolatot,szimpatikusak vagytok egymás számára.

Mi a kérdés?

2017. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Eddig ő is aranyosnak tart."


Itt szerintem vége a dalnak. Száműzött téged a barátzónába. Ez bizony szivattyú:)

2017. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a lány azt mondta "aranyos" az nem azt jelenti, hogy barátzónába tette hanem, hogy annak gondolja. :) Én is szoktam aranyosnak hívni valakit, mert olyat mond vagy tesz és attól még akarhatok tőle valamit.
2017. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!