Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerintetek hogy kéne ebben a helyzetben folytatni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. valahol vásárolsz, és egy olyan férfi megy oda hozzád, aki neked is tetszik, és szívesen megismerkednél vele, de nem úgy szólít le, hogy már az elején kiderüljön mi a szándéka, hanem mondjuk eligazítást kér valamiben.

Tehát ez olyan helyzet, hogy a köszönés meg az eligazítás közben vonzónak találtad az illetőt és örülnél, ha meghívna pl. egy kávéra beszélgetni kicsit.

De ezután hogy kezdeményezze ezt?

Az jó, ha valami ilyesmit mond, hogy "most veszem csak észre milyen aranyos vagy, van kedved leülni kicsit beszélgetni?

Tudom úgy gördülékenyebb a dolog, ha már az elején valami humoros de nem nyomulós módon egyértelművé teszi, hogy miért ment oda, de ebben az esetben mit javasoltok?


2012. dec. 2. 13:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert abban az esetben, ha eligazítást kérek, azután kicsit be kell nyomulni, hogy a nő vegye a lapot, viszont ha úgy megyek oda, hogy mondok valami hülyeséget, akkor nincs szükség a nő tudtára adni, hogy tetszik nekem, hanem enélkül is nyilvánvaló lesz a helyzet, és így lehet kicsit flörtölgetni egymással.

De valahogy azért az első esetre is csak van valami megoldás nem?

Esetleg lehet ebben az estben is nem nem nyomulással folytatni?

2012. dec. 2. 13:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Nah szóóval... Én úgy gondolom ez egyáltalán nem eligazítás akart lenni, hanem egy "kezdő" leszólítás... Olvastam olyat, egy oldalon, hogyha a srác legelején nem mer odamenni hozzád, és azt mondani, hogy bejön neked... Hanem megkérdezni, hogy hol van a kávézó, meg hasonlók és általában felépítenek egy kialakult beszélgetést, HA meri... Ilyenkor adhatsz neki különböző jeleket, ami után rájön a srác, hogy neked is bejön ő, és hasonlók... Igazából elmagyaráztam mik ezek a "véleménykérő" megszólítások... 19/F :)
2012. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!