Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Nagyon tetszik egy srác, de még csak azt se tudja, h létezem (? )

Figyelt kérdés

Szóval ez a srác egy évvel alattam jár a gimiben és nagyon tetszik, Igazából csak most tetszett meg jobban,de egyszerűen nem tudok mit tenni. Ilyen nagyon-nagyon apró lépéseket tettem felé (lájkoltam egy-két képét fb-on) de semmi reakció, mondjuk nem is vártam. Mit tegyek? A másik,h alapból semmi önbizalmam nincs semmilyen téren,de a fiú téren meg abszolút. Ti mit tennétek? Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek :(

Annus (16)



2012. nov. 20. 18:35
 1/3 ármin11 válasza:
a srácok szeretik ha lány bátor és mer kezdeményezni ha látsz alkalmat kezdj el vele beszélgetné és nyugodtan mond meg neki baj nem lehet bátraké a szerencse;)
2012. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jövök ellenpéldának rögtön: nyomulós csajok nálam azonnal diszkvalifikálják magukat.
2012. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát ha tényleg közeledni akarsz hozzá akkor kell h beszélgessetek:)aztán szép lassan megismered meg ő is téged és akkor még össze is jöhet
2013. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!