Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépjek? Lépjek egyátalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek? Lépjek egyátalán?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a barátaim ismerőse, aki nekem bejön szimpatikus is, de 28 éves én 18 és azt mondták szóba se állna velem. Plusz állandóan bántják, mert csendes, meg visszahúzódó. Szeretném megismerni de úgy, hogy a barátaink egyenlőre ne tudjanak róla? Hogyan keressem? (Mert biztos elmondaná a barátainak!) Keressem egyátalán?


/A legnagyobb baj azzal van, hogy állítólag nagyon bújós, meg érzékeny... emiatt bántják, de egyébként szerintem egy végtelenül értelmes és jófej férfi!/


2010. máj. 15. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne. Úgyis kiderülne. + sok a korkülönbség
2010. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
időshozzád! sztem felejtős
2010. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akárcsak a párom és én. Csak nálunk fordítva volt, ő figyelt fel rám. És pont akkor 18 voltam, ő meg 28. Próbált közeledni felém, de mivel nagyon félénk, inkább ez csak abban mutatkozott meg hogy segített amiben tudott... És én hülye akkor még nem vettem a lapot. :) De három évre rá már összejöttünk.

Hmm. Szerintem közeledj felé, de ne hirtelen, mert meg akár el is ijesztheted. Szépen lassan. Először csak kérdezgesd erről-arról. Kialakul az!

22 L

2010. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na hasonloan vagyok mint te:)

én 21 ö 31 csak mi már tul vagyunk az ismerkedésen stb stb

most meg nyomaszt mi lehet mert ma még egyáltalán nem keresett

kialakul a dolog ha ö is akarja

2010. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emberek aa kor nem számit ...
2010. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"azt mondták" és akk mi van ha valaki azt mondja? te ne azzal foglalkozz h más mit mondd. lehet h téved. am meg ha értelmes és jófej akk biztos h beszélgetne veled. szóval szerintem 1 próbát megér. bár az elején ne nagyon éreztesd vele h nagyon bejön, mert lehet h megilyed tőle. szép lassan. először csak próbáld megismerni jobban. :)
2010. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!