Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet? Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Mit tegyek, amikor legközelebb találkozunk?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves lány, aki nagyon tetszik. Osztálytrsak vagyunk. Tegnap jöttünk haza a buszon, beszélgettünk. Megkérdezte, hogy van/volt -e már barátnőm. Mondotam, hogy nem.Megkérdezte, hogy tetszik e valaki. Mondtam hogy igen. Erre: És ki? -Te. Erre elmosolyodott,adott egy puszit és leviharzott a kövi megállóban. Sokat gondolkoztam rajta (e semény előtt már hónapokkal) hogy el kéne kezdeni udvarolgatni, de ezek után meg elég epic-lenne nem?
2010. máj. 14. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A nők azt akarják hogy kihasználd őket! Legalábbis ebben a korban... Remélem segítettem.
2010. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem.udvarolj neki nyugodtan.azt szeretik.
2010. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki. :) Ha neked is tetszik, akkor hajrá!
2010. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nyerő vagy nála,de lehet csak kacér:).Hívd el fagyizni pl.
2010. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gumit el ne felejtsd
2010. máj. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hívd el randira öcskös
2010. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,igen legyen rani! :DD
2010. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*randi
2010. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!