Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezés után hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés után hogyan tovább? Srácok, gáz ha leszólít titeket egy csaj?

Figyelt kérdés
Buszon vagy vonaton,vagy akárhol szemezek egy sráccal,érzem hogy bejövök neki mert különben miért csinálná?....nekem is tetszik,azért szemezek. De hogyan tovább? Miért nem szólít meg,ha látja rajtam h bejön nekem?
2010. máj. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze örülök,ha leszólít,de szerintem az az én dolgom.
2010. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, kudarctól való félelem kb ennyi
2010. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szólítsd meg bárlehet hogy hülyén fog regálni de idővel felbátorodik utánna
2010. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan szólítsd meg csak ügyes legyél mert lehet nem fogja elhinni :D
2010. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, eltelt pár hónap ameddigre meg mertem szólítani :D De régen is volt... Na mindegy. Szóval a kérdésre felelve, szerintem egy fiú dolga kezdeményezni. Ha nagyon akarod szólítsd le de sok fiú nem nyomulásnak veszi. Jobb ha úgy intézed hogy könnyebb legyen megszólítania téged.
2010. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én megkérdem h mennyi az idő vagy ilyesmi...:D..igy nem gondolja azt rolam h ribi vagyok meg mittudomén milyen izéééé
2010. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy ne szólítsd le hogy van pasid!! :(
2010. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!